İlgini çekebilir

Naz Ar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2017 12:18
Kemal Erek

Kemal Erek Kimdir ?

Kemal Erek Biyografisi

Kemal Erek 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan ve birçok dizide rol alan Kemal Erek son zamanlarda ise katıldığı Kısmetse Olur yarışması ile gündemdedir.

Kemal Erek 'in Oynadığı Diziler

Kısmetse Olur yarışması ile dikkat çeken Kemal Erek'in asıl mesleği oyunculuktur. Oyunculuk eğitimi almış ve Türk Televizyonlarında dikkat çeken birçok yapımda rol almıştır.

2006 sezonunda Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Uğur Pektaş gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar'da oynayan Kemal Erek, sonrasında Hepsi1, Yemin, Eşref Saati, Akasya Durağı ve Öğretmen Kemal gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

Kısmetse Olur ile Dikkat Çekti

Kanal D'de yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'a katılan ve bu program sayesinde dikkat çeken Kemal Erek, yarışmaya girdiğinde evde olan gelin adayı Tuğçe Ergişi 'nin de eski sevgilisidir.

Tuğçe Ergişi ile yollarını tamamen ayırdığını ve yeniden barışmayacaklarını belirten Kemal Erek Tuğçe Ergişi'nin evden elenmesiyle birlikte evdeki gelin adaylarından Melis Buse Betkayan ile ilgilenmeye başlamıştır.

Kemal Erek Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hazal Babalık (Kısmetse Olur Hazal) Kimdir?
Hazal Babalık
Yarışmacı
Melis Buse Betkayan Kimdir?
Melis Buse Betkayan
Genel
Eser West Kimdir?
Eser West
Yarışmacı
Özlem Çınar Kimdir?
Özlem Çınar
Oyuncu
Sevgican Erdinç
Sevgican Erdinç
Yarışmacı
Aycan Varış ( Kısmetse Olur Aycan ) Kimdir?
Aycan Varış
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.