İlgini çekebilir

Mert Yazıcıoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2017 12:18
Kemal Erek

Kemal Erek Kimdir ?

Kemal Erek Biyografisi

Kemal Erek 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan ve birçok dizide rol alan Kemal Erek son zamanlarda ise katıldığı Kısmetse Olur yarışması ile gündemdedir.

Kemal Erek 'in Oynadığı Diziler

Kısmetse Olur yarışması ile dikkat çeken Kemal Erek'in asıl mesleği oyunculuktur. Oyunculuk eğitimi almış ve Türk Televizyonlarında dikkat çeken birçok yapımda rol almıştır.

2006 sezonunda Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Uğur Pektaş gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar'da oynayan Kemal Erek, sonrasında Hepsi1, Yemin, Eşref Saati, Akasya Durağı ve Öğretmen Kemal gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

Kısmetse Olur ile Dikkat Çekti

Kanal D'de yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'a katılan ve bu program sayesinde dikkat çeken Kemal Erek, yarışmaya girdiğinde evde olan gelin adayı Tuğçe Ergişi 'nin de eski sevgilisidir.

Tuğçe Ergişi ile yollarını tamamen ayırdığını ve yeniden barışmayacaklarını belirten Kemal Erek Tuğçe Ergişi'nin evden elenmesiyle birlikte evdeki gelin adaylarından Melis Buse Betkayan ile ilgilenmeye başlamıştır.

Kemal Erek Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Numan Çakır Kaç Yaşında?
Numan Çakır
Oyuncu
Adnan Kızıltaş Kimdir?
Adnan Kızıltaş
Genel
Buket Dereoğlu
Buket Dereoğlu
Oyuncu
Daniela Grajdeanu Kimdir?
Daniela Grajdeanu
Sporcu
Enes Doğan
Enes Doğan
Yarışmacı
Semih Kurtulmuş Kimdir?
Semih Kurtulmuş
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir