İlgini çekebilir

Şennur Nogaylar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2017 12:18
Kemal Erek
indirim7.com

Kemal Erek Kimdir ?

Kemal Erek Biyografisi

Kemal Erek 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan ve birçok dizide rol alan Kemal Erek son zamanlarda ise katıldığı Kısmetse Olur yarışması ile gündemdedir.

Kemal Erek 'in Oynadığı Diziler

Kısmetse Olur yarışması ile dikkat çeken Kemal Erek'in asıl mesleği oyunculuktur. Oyunculuk eğitimi almış ve Türk Televizyonlarında dikkat çeken birçok yapımda rol almıştır.

2006 sezonunda Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Uğur Pektaş gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar'da oynayan Kemal Erek, sonrasında Hepsi1, Yemin, Eşref Saati, Akasya Durağı ve Öğretmen Kemal gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

Kısmetse Olur ile Dikkat Çekti

Kanal D'de yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'a katılan ve bu program sayesinde dikkat çeken Kemal Erek, yarışmaya girdiğinde evde olan gelin adayı Tuğçe Ergişi 'nin de eski sevgilisidir.

Tuğçe Ergişi ile yollarını tamamen ayırdığını ve yeniden barışmayacaklarını belirten Kemal Erek Tuğçe Ergişi'nin evden elenmesiyle birlikte evdeki gelin adaylarından Melis Buse Betkayan ile ilgilenmeye başlamıştır.

Kemal Erek Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Onur Bay Kimdir?
Onur Bay
Oyuncu
Gözde Bozacı ( Kısmetse Olur Gözde )
Gözde Bozacı
Yarışmacı
Boğaçhan Tuzcu Kimdir?
Boğaçhan Tuzcu
Genel
Boğaç Aksoy Kimdir?
Boğaç Aksoy
Oyuncu
Zafer Ergin Kimdir?
Zafer Ergin
Oyuncu
Balamir Emren Kimdir?
Balamir Emren
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir