İlgini çekebilir

Hasan Denizyaran kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.09.2017 14:12
Kemal Ekmekçi Kimdir?

Kemal Ekmekçi Kimdir ?

Kemal Ekmekçi Biyografisi

Oyuncu Gizem Karaca ile uzun süredir birliktelik yaşayan ve 2017 yılının Eylül ayında Gizem Karaca ile dünya evine giren Kemal Ekmekçi Kimdir?

Kemal Ekmekçi İzmir'de dünyaya gelmiştir. İzmir'de yaşayan Kemal Ekmekçi aslen Rize Çamlıhemşin'li bir ailenin oğludur. Adını ünlü oyuncu Gizem Karaca'nın sevgilisi olarak duyduğumuz ve güzel oyuncu ile uzun süren birlikteliklerini görkemli bir düğün ile mutlu sona erdiren genç iş adamı Kemal Ekmekçi, Bodrum ve Çeşme gibi tatil beldelerinin en popüler mekanlarından biri olan Tren Beach'lerin işletmeciliğini yapmaktadır. 

Kemal Ekmekçi Ne İş Yapıyor?

Kemal Ekmekçi işletmeci olarak yaşamını sürdürmektedir. Bir şubesi de İstanbul'da yer alan ünlü Tren Club'lerin işletmecisi olarak çalışan Kemal Ekmekçi, genç yaşına rağmen iş hayatında hızlı yükselen iş adamlarından biridir. 

Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca Evlendi

Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca magazin gündeminde de beraberliklerini gizlemeden uzun süredir mutlu bir ilişki yaşayan çiftlerden biriydi. İkili bu mutlu birlikteliklerini 2017 yılının Eylül ayında Bodrum'da gerçekleşen görkemli bir düğünle taçlandırdı.

Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca düğün törenlerinde yakın arkadaşlarının yanı sıra ünlü isimlerin de bulunduğu bir kalabalık ile dünya evine girmiştir. Çiftin nikah şahitleri arasında ünlü fenomen Kerimcan Durmaz da yer alırken, sahneye çıkan isimler arasında da Fatih Ürek ile Berkay Şahin gibi isimler vardı. 

Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca'nın Düğünü

Aralarında ailelerinin yanı sıra çok sayıda yakın arkadaşları ile ünlü isimlerinde bulunduğu Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca'nın düğünü Bodrum'da bir otelde görkemli bir törenle gerçekleşti. 

Birlikte zeybek oynayan Kemal Ekmekçi ve Gizem Karaca çifti davetlilerin hayran bakışlarıyla geceye damga vurdu. 

Gizem Karaca düğünde iki gelinlik giymeyi tercih eden ünlü isimlerden biri oldu. Tören için giydiği ilk gelinliği prenses kostümünü andıran ihtişamlı bir modelken, dans ederken tercih ettiği gelinliğinde ise rahatlık ön plandaydı.

Kemal Ekmekçi Foto Galeri

Kemal Ekmekçi Hakkında

  • Kemal Ekmekçi Bodrum ve Çeşme gibi tatil beldelerinin en popüler mekanlarından birinin işletmecisidir.
  • 2017 yılında oyuncu Gizem Karaca ile evlenmiştir.

Benzer Biyografiler

Ali Koç
Ali Koç
İş Adamı
Berk Suyabatmaz Kimdir?
Berk Suyabatmaz
İş Adamı
Nusret Gökçe
Nusret Gökçe
İş Adamı
Gürsel Baran Kimdir?
Gürsel Baran
İş Adamı
Alp Yalman
Alp Yalman
İş Adamı
Avram Habib Kimdir?
Avram Habib
İş Adamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.