Kadir Kandemir Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 25.04.2018 20:51

Kadir Kandemir Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Kadir Kandemir
Meslek
:
Oyuncu
Doğum Tarihi
:
01.01.1980

Kadir Kandemir Kimdir ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ''Vatanım Sensin'' adlı diziye sonradan dahil olan oyuncu, dizinin hayranları tarafından merak edilen isimlerden birisi oldu. Kadir Kandemir, Vatanım Sensin adlı diziye ''İzzet'' karakteri ile girişi yaptı. Peki Kadir Kandemir kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Aslen nereli? Boyu ve kilosu kaç? 

Kadir Kandemir Kimdir?

1 Ocak 1990 yılında Rize'de dünyaya gözlerini açmıştır. 38 yaşındaki oyuncu Kadir Kandemir, kariyerinde ilk profesyonel adımını 2004 yılında ekranlara gelen ''Fırtına Hayatlar'' dizisinde Selçuk karakterini canlandırarak atmıştır. Dizide Selçuk karakterine hayat verirken, 2005 yılında ise Beyaz Gelincik dizisinde Feyyaz karakterine hayat vermiştir.

Kadir Kandemir Oynadığı dizi ve filmler

Beşinci Boyut, Hırsız Polis, Organize İşler (Sinema Filmi), Hayatımın Kadınısın (Sinema Filmi), Kavak Yelleri, Sessiz Fırtına, Derdest, Cam Kırıkları, Ejder Kapanı (Sinema Filmi), 4.Osman, Önce Vatan, Lale Devri, Kayıp Aranıyor gibi dizilerde ve filmlerde rol aldı.

Kolpaçino Bomba filmini izleyenler mutlaka karakol sahnesini hatırlarlar. İşte o sahnedeki komiser karakterini Kadir Kandemir canlandırmıştır. Son olarak Kocamın Ailesi dizisinde kısa süre ekranlarda görünen oyuncu, şimdi Kanal D ekranlarında yayınlanan ''Vatanım Sensin'' dizisinde ''İzzet'' karakterini canlandıracak.

Vatanım Sensin 53.Bölüm Fragmanına göz atabilirsiniz

Son Projesi

  • Vatanım Sensin (TV Dizisi) İzzet Rolü
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)