İlgini çekebilir

Simge Günsan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.10.2019 16:24

Kadir Ezildi Kimdir ?

Kadir Ezildi Biyografisi

Kadir Ezildi kimdir, nerelidir? Bu yazımızda sizlere Fox TV kanalında ekranlara gelen ''Temizlik Benim İşim'' adlı yarışma programının sunucusu Kadir Ezildi'nin biyografisini hazırladık. En çok merak edilen Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir kimdir? Kadir Ezildi kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Evli mi? Eşi kim? İşte hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı!

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Daha önce TLC kanalında yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programda yer alan Kadir Ezildi, şuanda Fox TV kanalında izleyicilerle buluşan Temizlik Benim İşim programının sunucusu olarak yer almaktadır.

Henüz 25 yaşında olan genç sunucu, üst düzeyde temizlik hastasıdır. Temizlik konusunda oldukça hassas bir yapıya sahiptir. İstanbul'un Maltepe ilçesinde yaşantısını sürdüren Kadir Ezildi, günlük hayatında özel bir hastanenin depo ve arşiv sorumlusu olarak iş yapmaktadır.

Annesi Bayburt, babası ise Konya'lı olarak bilinmektedir. Kadir Ezildi, temizlik konusunda aşırı derecede hassas olduğu gibi, temizliğin güç gerektiren ve erkeklerin bu konuda daha fazla sorumluluk sahibi olması gerektiğini düşünen birisidir.

İnstagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Eşi, yada sevgilisi yoktur. Boyu 1.76 m ve kilosu ise 72 kg olarak bilinmektedir. Burcu ise Balık burcudur.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir