İlgini çekebilir

Sıtkı Akçatepe kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.01.2019 21:19
Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım Kimdir ?

Kaan Yıldırım Biyografisi

1986 yılı'nda İstanbul'da doğan Kaan Yıldırım, Brunel üniversitesi Pazarlama bölümü mezunudur. Pazarlama okumasına rağmen kariyerini oyunculuk yönünde seçti. 2013 yılında yayınlanan Kayıp dizisiyle oyunculuğa adım attı. Asıl çıkışını Ulan İstanbul dizisiyle yaptı.

Kaan Yıldırım kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu Yıldırım ile evlidir. Çiftin gözlerden uzak mutlu bir evlilikleri vardır. 

Klavye Delikanlıları Kerem Rolü

Klavye Delikanlıları Oyuncuları

Kaan Yıldırım bir süredir ekranlardan uzak kalsa da 2017-2018 sezonunda yeni bir dizi projesi ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Show Tv ekranında yayınlanan "Klavye Delikanlıları" adlı dizi ile izleyici karşısına çıkan Kaan Yıldırım, bu dizide Kerem rolünü canlandırmıştır. 

Klavye Delikanlıları Oyuncuları:Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın

Kaan Yıldırım Kanal D ekranlarında yayınlanan olan ''İnsanlık Suçu'' adlı dizide ''Cemal'' karakterini canlandırmıştır. Gizem Karaca (Suna)'nın partneri olarak yer aldı. Dizide Ahmet Mümtaz Taylan, Cansu Dağdelen, Serkan Tütüncü gibi tanıdık isimler yer almıştır.

Halka dizisinde Kaan rolünde

TRT 1 kanalının yeni dizisi olan Halka dizisinde Kaan karakterini canlandıracak olan Kaan Yıldırım, Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Hazal Subaşı gibi isimlerle yer alacak.

Kaan Yıldırım Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Hande Erçel Kimdir?
Hande Erçel
Oyuncu
Rasim Öztekin Kimdir?
Rasim Öztekin
Oyuncu
Ece Çeşmioğlu Kimdir?
Ece Çeşmioğlu
Oyuncu
Yosi Mizrahi Kimdir?
Yosi Mizrahi
Oyuncu
Seray Sever Kimdir?
Seray Sever
Oyuncu
Gİzem Karaca Kimdir?
Gizem Karaca
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.