İlgini çekebilir

Yeliz Şar kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 08.08.2019 00:38

Kaan Şener Foto Galeri

Kimse Bilmez Süleyman Kimdir? Kaç Yaşında?
Kimse Bilmez Süleyman Kimdir? Kaç Yaşında?

ATV kanalında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Süleyman karakterini, çocuk oyuncu Kaan Şener canlandırmaktadır. 2012 yılında doğan Kaan Şener 7 yaşındadır.

Kaan Şener kimdir? Daha önce Kadın dizisinde Tunç karakterini canlandıran ve şuanda yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Süleyman rolünde oynayan çocuk oyuncu Kaan Şener kaç yaşında? Nereli? Doğum tarihi ve oynadığı dizileri içeren detaylı biyografisi yazımızda!

Kaan Şener, 2012 yılında İstanbul'da doğdu. Baba tarafından memleketi İzmir olarak bilinmektedir. Kütüğü İzmir, Buca ilçesine bağlıdır. Henüz 7 yaşında olan Kaan Şener, küçük yaşlarında bir çok reklamda oynamıştır.

Hande Aytar Cast Ajans bünyesinde oyunculuğuna devam eden Kaan Şener koç burcudur. Boyu 1.20 m ve kilosu 26 olarak bilinmektedir.

İkea, Arçelik, Ozmo, İstikbal, LC Waikiki, Turkcell ve Emaar Square reklamlarında oynayan Kaan Şener, Kadın dizisinde de Tunç karakterini oynamıştır. Şuanda ATV kanalında yayınlanan ve başrollerinde Kerem Cem, Özgü Kaya, Zehra Yılmaz ve Engin Hepileri gibi oyuncuların yer aldığı ''Kimse Bilmez'' dizisinde oynamaktadır. Dizide Süleyman karakterini canlandıran Kaan Şener hakkında ''Kimse Bilmez Süleyman kimdir? kaç yaşında? nereli?'' gibi sorular aranmaktadır.

Kaan Şener hakkında daha detaylı bilgileri en kısa zamanda yazımıza ekleyeceğiz.

 

 

Kaan Şener Kişisel Bilgiler

Oynadığı Diziler, Filmler ve Reklamlar

  • Ozmo (Reklam)
  • İstikbal (Reklam)
  • Arçelik (Reklam)
  • Turkcell (Reklam)
  • İkea (Reklam)
  • Kadın (Tunç Karakteri) Dizisi
  • Kimse Bilmez (Süleyman Karakteri) Dizisi

ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir