İlgini çekebilir

Erdal Cindoruk kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.12.2017 12:38
İrina İvkina Kimdir?

İrina İvkina Kimdir ?

İrina İvkina Biyografisi

İrina İvkina kimdir, İrina İvkina 1988 yılında dünyaya gelmiş olan Rus fotomodel ve oyuncudur. Rus İktisat Üniversitesi mezunu olan İrina İvkina, kariyerini ise oyunculuk üzerine şekillendirmiştir. 

1.78 boyunda olan ve düzgün fiziği ile güzelliği sayesinde dikkat çeken İrina İvkina, Rusya'da modellik yaparak kariyerine başlamıştır. Ardından oyunculuğa yönelmiştir. 

İrina İvkina, Türkiye'ye geldikten sonra da Türk reklam filmlerinde rol almaya başlamıştır. Oynadığı reklamlarla dikkat çeken İrina İvkina, sonrasında popüler yapımlarda boy göstermiştir.

İrina İvkina, Emrah Şahin adlı bir Türk vatandaşı ile evlenmiş ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştur. Çiftin devam eden mutlu bir evlilikleri vardır.

İrina İvkina Dizi ve Filmleri

Türkiye'de çeşitli markaların reklam filmlerinde rol alarak kariyerine adım atan oyuncu İrina İvkina, sonrasında ise oldukça büyük bir adım atarak, Cem Yılmaz'ın "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminde rol almıştır. Bu filmde baş rol oyuncuları arasında yer alan İrina İvkina, filmde canlandırdığı Veronica karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

İrina İvkina Dostlar Mahallesi Dizisi Olga Rolünde!

İrina İvkina, Türkiye'de sevilen bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Rol aldığı dikkat çeken sinema filminin ardından ekranlarda daha da sık görülen İrina İvkina, Kanal D ekranında izleyicilerle buluşan "Dostlar Mahallesi" adlı dizide Olga rolünü canlandırmıştır.

İrina İvkina İnstagram Hesabı: @irina_ivkina

 

İrina İvkina Foto Galeri

İrina İvkina Projeleri

  • Dostlar Mahallesi - Dizi
  • Ali Baba ve 7 Cüceler - Film
  • Casper - Reklam Filmi
  • Tutku - Reklam Filmi

Benzer Biyografiler

Alişan Kimdir?
Alişan
Şarkıcı
Çağla Şıkel Kimdir?
Çağla Şıkel
Model
Engin Ege Çıray Kimdir?
Engin Ege Çıray
Oyuncu
Su Dura
Su Dura
Oyuncu
Metehan Sancaktar Kimdir?
Metehan Sancaktar
Oyuncu
Brad Berke Bayrak Kimdir?
Berke Brad Bayrak
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.