İlgini çekebilir

Ferdi Merter kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 18.03.2018 14:30

İrem Kahyaoğlu Foto Galeri

Yasak Elma Şengül Kimdir? Gerçek Adı Nedir?
Yasak Elma Şengül Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Yasak Elma dizisinde Şengül karakterini İrem Kahyaoğlu canlandırmaktadır. Peki Yasak Elma Şebnem kaç yaşında? Kilosu ve boyu kaç? Sevgilisi var mı? Tüm detaylar yazımızda.

Adını fazla duymadığımız, fakat son zamanlarda önemli projelerde yer almış bir sinema oyuncusu olan İrem Kahyaoğlu kimdir?

17 Ekim 1990 tarihinde İzmit/Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. İlk okul ve orta öğrenimini memleketi Kocaeli'de bitiren İrem Kahyaoğlu, liseyi de aynı yerde bitirmiştir. Oyunculuğa olan merakı ve yeteneği onu okul hayatı boyunca tiyatro sahnelerinde yer almasına sebep kılmıştır. Eğitim hayatında dönüm noktalarından birisi öğretmenlerinin kendisine tavsiyeleri ve ailesinin desteği olmuştur. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünü mezunu olduktan sonra oyunculuk için ilk adımlarını atmaya başlamıştır.

İrem Kahyaoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

Sinema Oyuncusu İrem Kahyaoğlu, 21 Eylül 2004 tarihinde Atv kanalı ekranlarında ilk bölümü yayınlanan ''Aliye'' adlı dizide ilk oyunculuğunu yaşamıştır. Dizide Senem Çelik, Nejat İşler, Halit ErgençEser Yenenler, Barış Falay gibi ünlü isimlerde birlikte yer almıştır. İrem Kahyaoğlu yine Atv ekranlarında yayınlanan ve 3 yıl boyunca devam ederek reyting rekorlarını kırmayı başaran ''Karadayı'' dizisinde oynamıştır. Dizide Kenan İmirzalıoğlu, Begüzar Korel gibi ünlü isimler yer almıştır.

İrem Kahyaoğlu, Fox TV ekranlarında 7.bölümde final yapan ''Aşk Yalanı Sever'' adlı dizide oynamıştır. Kiralık Aşk ve son olarak erken final yapan Yıldızlar Şahidim adlı dizide de yine rol almıştır.

Yasak Elma dizisi ''Şengül'' karakteri ile yeniden ekranlarda

FOX TV kanalı yeni dizilerine ara vermeden devam ediyor. Daha önce web sitemizde sizlere ''Yasak Elma'' dizisinde oynayan kişileri ve dizideki isimleri ile ilgili bilgileri vermiştik. İrem Kahyaoğlu ise dizide Şebnem adlı karakteri oynayacak. Dizide Ender karakteri ile Şevval Sam, Zeynep karakteri ile Sevda Erginci ve Yıldız Karakteri ile Eda Ece oynayacak.

Dizinin konusu ise şöyle;

''Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kız kardeştirler. Birbirlerini çok severler fakat hayalleri tamamen birbirlerinden farklıdır. Ender'in dizide Halit (Talat Bulut) kocasıdır. Ender Argun (Şevval Sam) ile tanışan Yıldız'ın hayatı tamamen değişir, çünkü Ender, sosyete ve zengin bir kişidir. Ender kocası Halit'ten ayrılmak için Yıldız'ı kullanacaktır. 

Zeynep ise bir firmada çalışarak geçinmektedir. Alihan Taşdemir (Onur Tuna) ise Zeynep'in çalıştığı firmayı satın alır. Alihan zengin ve ukala bir iş adamı karakterine sahiptir. Zeynep ve Alihan'ın aralarındaki yaşanan tartışmalar zamanla terse döner ve aşk yaşamaya başlarlar. Ancak Zeynep'in bilmediği bir şey vardır. Alihan, Halit'in ortağı ve ikinci karısının öz kardeşidir.

Yıldız bakalım nasıl karar verecek?'' 

İrem Kahyaoğlu instagram hesabını buraya ekliyoruz, dilerseniz takip edebilir veya kendisine ait diğer fotoğraflara galeri kısmımızdan ulaşabilirsiniz.

İnstagram Hesabı@irem_kahyaoglu

Yasak Elma 1.Bölüm 1.Fragman ve 2.Fragmanı yayınlandı!

 

 

 

İrem Kahyaoğlu Kişisel Bilgiler

Oynadığı diziler

  • Yasak Elma
  • Yıldızlar Şahidim
  • Kiralık Aşk
  • Aynı Çatı Altında
  • Aşk Yalanı Sever
  • Karadayı
  • Aliye

Benzer Biyografi Yazıları

Talat Bulut Kimdir?
Talat Bulut
Oyuncu
Gün Akıncı Kimdir?
Gün Akıncı
Oyuncu
İrem Kahyaoğlu
Oyuncu
Onur Tuna
Oyuncu
Sarpcan Köroğlu Kimdir?
Sarpcan Köroğlu
Oyuncu
Yeliz Şar Kimdir?
Yeliz Şar
Oyuncu

Yasak Elma, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir