İlgini çekebilir

Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.05.2017 19:26
İnanç Koçak

İnanç Koçak Kimdir ?

İnanç Koçak Biyografisi

Oyuncu İnanç Koçak 1982 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan İnanç Koçak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki rolü ile tanınmıştır.

Oyunculuk Kariyeri

İnanç Koçak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, Aslı Enver gibi isimleri ekrana kazandıran Kavak Yelleri isimli dizide rol almıştır. Sonrasında ise yine ekranın dikkat çeken yapımlarından olan Bu Kalp Seni Unutur mu, İbreti Ailem gibi dizilerde rol alan İnanç Koçak, Çanakkale Yolun Sonu adlı sinema filminde de oynamıştır. 

Ayrıca TV filmi olarak çekilen Çelo filmi de İnanç Koçak'ın rol aldığı yapımlar arasındadır. İnanç Koçak bu filmde İzzet karakterini canlandırmıştır.

Şevkat Yerimdar Dizisinde Oynadı

Şevkat Yerimdar

İnanç Koçak önce sinema filmi olarak izleyicilerle buluşan daha sonra ise TV dizisine uyarlanan ve Fox TV'de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisinde oynamıştır.

Özgürcan Çevik ile Başak Parlak'ın baş rolde olduğu Şevkat Yerimdar adlı dizide İnanç Koçak da Manav Üzeyir karakterini canlandırmıştır.

İnanç Koçak Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Mazlum Çimen
Mazlum Çimen
Müzisyen
Gamze Balım Kimdir?
Gamze Balım
Oyuncu
Nil Günal
Nil Günal
Oyuncu
Didem İnselel Kimdir?
Didem İnselel
Oyuncu
Eser Eyüboğlu Kimdir?
Eser Eyüboğlu
Oyuncu
Canan Maktal Kimdir?
Canan Maktal
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.