İlgini çekebilir

Tansel Öngel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.04.2020 03:31

İman Casablanca Kimdir ?

İman Casablanca Biyografisi

Baraj Dizisi Zahra Kimdir?

Asıl adı İman Casablanca olan Zahra, 1999 yılında Fas’ta dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimini burada alan genç yıldız üniversite eğitimi için İngiltere’ye gitmiş ve burada aldığı eğitim ile matematik mühendisi olmuştur. Üniversite eğitimi boyunca sporla ilgilenen ve düzenli olarak yoga yapan genç yıldız bu sayede çok alımlı ve fit bir vücuda sahip olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir süre İngiltere’de kalan güzel oyuncu oyunculuk eğitimleri almıştır. Daha sonra ülkesine dönen güzel yıldız güzelliği ve zeki olması ile kısa süre de adından söz ettirmiş ve tanınmıştır. Birçok markanın reklam filminde rol alan yıldız oyuncu daha sonra dizilerde oynamaya başlamış ve profesyonel olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Eğitim

Edinburg Üniversitesi Matematik mühendisliği bölümü mezun olan güzel oyuncu aynı zamanda bu ülke de oyunculuk eğitimleri de almıştır.

Mesleği

Profesyonel olarak oyunculuk yapan güzel yıldız aynı zamanda matematik mühendisidir. Profesyonel olarak modellikte yapan alımlı ve güzel oyuncu reklam filmlerinde de rol almaktadır. Ülkemizde de küçük rollerde yer alan güzel oyuncu son olarak Baraj dizisinde Zahra karakterine can vermektedir.

Boy ve Kilo

173 cm boyunda ve 57 kg ağırlığında olan alımlı yıldız spora olan düşkünlüğü ile vücut sağlığını korumaktadır.

Burcu

Kova burcu kadını olan ünlü oyuncu burcunun özelliklerinin tamamını taşıyan bir oyuncudur.

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.