İlgini çekebilir

Orkun Işıtmak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.12.2018 22:17
İlsu Olcahan Kubak Kimdir?

İlsu Olcahan Kubak Kimdir ?

İlsu Olcahan Kubak Biyografisi

Bu yazıda İlsu Olcahan Kubak kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

İlsu Olcahan Kubak kimdir? 7 ağustos 1992 tarihin de İstanbul da doğan güzel oyuncu, henüz yeni yeni tanınan bir yüzdür.  İlk ve orta öğretiminden sonra küçük yaşta tiyatro sevdası olduğu için ailesi eğitimine önem vermiştir.

Bu yüzden 2007- 2010 yılları arasın da Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro bölümün de okumuştur. Bu tabi ki eğitiminin temelinin oluşturmuştur. Sonrasın da ise liseyi bitirdikten sonra üniversite de eğitimine aynı doğrultuda ilerlemiştir. 2012-2016 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümünde eğitim görmüştür. Burada %100 burslu olarak okuyan güzel oyuncu, eğitim hayatın da oldukça başarılı bir öğrenci olmuştur. Çalışkanlığı ile oyunculuk alanın da ne kadar azimli ve istekli olduğunu eğitim hayatın da kanıtlamıştır.

Daha 2016 yılın da mezun olan güzel oyuncu daha yeni mezun bir oyuncudur. Doğallığı ve küçük yaştan itibaren eğitim almış olması sebebiyle tabi ki dikkatleri çekmektedir. Güzel oyuncunun fotoğraf çekinmeyi sevdiği ve özellikle fotoğraflar da ki doğal halleriyle büyük beğeni toplamaktadır.  İlsu Olcahan Kubak, 26 mart 2017 yılında ise sevgilisi İbrahim Aydın Kantarcılar ile nişanlanarak hayatı için önemli bir adım atmıştır.

İlsu Olcahan Kubak Sanat Hayatına Tiyatro ile Başladı

Sanat kariyerine aldığı Tiyatro eğitimi ile başlayan İlsu Olcahan Kubak, bu işin önce mutfağından yetişti. Yani hemen seyirci karşısına geçmedi. Öncelikle sahne arkasın da çalışmaya başlayarak her şeyin püf noktalarını öğrendi. İlk kez 2011 yılın da Tiyatro3’ün Kocasını Pişiren Kadın adlı oyunun da  ışık operatörlüğü yaptı.

Daha sonra, 2014 yılın da gene Tiyatro3’ün Kadınlar, filler ve saireler oyunun da asistanlık yapmıştır.  Bu işe olan sevdasını ve isteğini aslın da buradan anlamak mümkün. Çünkü işin arkasından başlayarak büyük bir çaba göstermiştir. Genç yaşına rağmen hemen seyirci önü için uğraşmayıp daha arkadan başlamıştır. Bunlar tabi ki güzel oyuncuya ilerisi için bir yatırımdır.

Belli bir aşama kaydettikten sonra, 2016 yılın da ise ilk oyunun da oynamaya başladı güzel oyuncu. Berika Collective’nin  ilk çocuk oyunu olan Oyunbazlar İstanbul’da adlı oyununda oynadı. Bu onun seyirci karşısına ilk geçmesiydi. 2016 yılın da başladığı bu oyun da hala daha devam etmektedir.  Tiyatro oyunları devam ederken, karşısına başka projeler de çıktı.

İlk Dizisi: İki Yalancı

İki Yalancı Dizisi Oyuncuları Kimdir

İlsu Olcahan Kubak, ilk kez 2017 yılın da bir dizi projesi ile ekran karşısına çıktı. Bu dizi Eda Teksöz'ün yönetmenliğini yaptığı, Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem’in başrollerini paylaştığı İki Yalancı adlı dizidir. Bu dizide Aslı karakterine hayat veren güzel oyuncu, ilk projesi olmasına rağmen sağlam bir ekip ve projeyle izleyici karşısına geçti.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir, Keremcem Kimdir

İlsu Olcahan Kubak instagram adresi: instagram.com/ilsukubak/

İlsu Olcahan Kubak Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Aykut İspir Kimdir?
Aykut İspir
Oyuncu
Koray Erkök Kimdir?
Koray Erkök
Oyuncu
Serhan Arslan Kimdir?
Serhan Arslan
Oyuncu
Yağmur Tanrısevsin (Geniş Aile Yapıştır Çağla) Kİmdir
Yağmur Tanrısevsin
Oyuncu
Ahmet Kayakesen Kimdir?
Ahmet Kayakesen
Oyuncu
Hazal Şenel Kimdir?
Hazal Şenel
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir