İlgini çekebilir

Selin Ençok kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.03.2017 19:10
İlkay Karaoğlan
indirim7.com

İlkay Karaoğlan Kimdir ?

İlkay Karaoğlan Biyografisi

Kanal D ekranlarında iki sezondur yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana hem sosyal medyada hem de izleyiciler tarafından en çok takip edilen gündüz kuşağı programlarından biri olmayı başaran Kısmetse Olur programında, 2017 sezonu eve dahil olan damat adaylarından biri de İlkay Karaoğlan oldu.

İlkay Karaoğlan 1992 yılında İskenderun'da dünyaya gelmiş. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler  Bölümünde tamamlayan İlkay Karaoğlan Turizm işiyle uğraşıyor.

Seda Akgül sunumu ile izleyicilerle buluşan Kısmetse Olur programında dış görünüşü ve efendi kişiliği sayesinde dikkat çeken damat adaylarından biri olan İlkay Karaoğlan, Kısmetse Olur evinde gelin adayları arasından Rabia Karaca'yı tanımak istemiş ve ikili beraberliğe adım atmıştır.

Sessiz tavırlarıyla dikkat çeken bir damat adayı olarak diğer arkadaşları tarafından zaman zaman eleştirilse de İlkay ve Rabia'nın tanıma yoluna girmesi evde şaşkınlık yaratmıştır. İkilinin aralarındaki ilişkinin ne boyuta taşınacağı ise Rabia Karaca sevenleri olmak üzere izleyiciler tarafından merak konusudur.

İlkay Karaoğlan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ünal Taylı
Ünal Taylı
Yarışmacı
Tankut Denker Kimdir?
Tankut Denker
Genel
Boğaçhan Tuzcu Kimdir?
Boğaçhan Tuzcu
Genel
Gizem Çukurbağlı ( Kısmetse Olur Gizem )
Gizem Çukurbağlı
Yarışmacı
Kemal Erek
Kemal Erek
Oyuncu
Ceyda Kırıcı Kimdir?
Ceyda Kırıcı
Model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir