İlgini çekebilir

Beril Pozam kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.03.2017 19:10
İlkay Karaoğlan

İlkay Karaoğlan Kimdir ?

İlkay Karaoğlan Biyografisi

Kanal D ekranlarında iki sezondur yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana hem sosyal medyada hem de izleyiciler tarafından en çok takip edilen gündüz kuşağı programlarından biri olmayı başaran Kısmetse Olur programında, 2017 sezonu eve dahil olan damat adaylarından biri de İlkay Karaoğlan oldu.

İlkay Karaoğlan 1992 yılında İskenderun'da dünyaya gelmiş. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler  Bölümünde tamamlayan İlkay Karaoğlan Turizm işiyle uğraşıyor.

Seda Akgül sunumu ile izleyicilerle buluşan Kısmetse Olur programında dış görünüşü ve efendi kişiliği sayesinde dikkat çeken damat adaylarından biri olan İlkay Karaoğlan, Kısmetse Olur evinde gelin adayları arasından Rabia Karaca'yı tanımak istemiş ve ikili beraberliğe adım atmıştır.

Sessiz tavırlarıyla dikkat çeken bir damat adayı olarak diğer arkadaşları tarafından zaman zaman eleştirilse de İlkay ve Rabia'nın tanıma yoluna girmesi evde şaşkınlık yaratmıştır. İkilinin aralarındaki ilişkinin ne boyuta taşınacağı ise Rabia Karaca sevenleri olmak üzere izleyiciler tarafından merak konusudur.

İlkay Karaoğlan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Tuğçe Yılmaz
Tuğçe Yılmaz
Yarışmacı
Hazal Babalık (Kısmetse Olur Hazal) Kimdir?
Hazal Babalık
Yarışmacı
Daniela Grajdeanu Kimdir?
Daniela Grajdeanu
Sporcu
Merve Kovancı
Merve Kovancı
Yarışmacı
Gamze Göktürk (Kısmetse Olur Gamze) Kimdir?
Gamze Göktürk
Yarışmacı
Pınar Aytekin
Pınar Aytekin
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.