İlgini çekebilir

Mehmet Uygar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.06.2017 01:28
İlayda Ildır

İlayda Ildır Kimdir ?

İlayda Ildır Biyografisi

Ekranların yıldızı parlayan genç yetenek oyuncularından biri olan İlayda Ildır, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi'nde eğitim alan İlayda Ildır, Dialog Anlatım İletişim - Diksiyon Oyunculuk gibi alanlarda da eğitim almış ve ekran macerasına reklam filmlerinde rol alarak başlamıştır.

Ekran önüne ilk olarak reklam filmlerindeki rolleri ile adım atan genç oyuncu İlayda Ildır, Coca Cola, Avon, D-Smart gibi ünlü firmaların reklam filmlerinde rol almıştır.

Rol Aldığı İlk Dizi; Aşk Laftan Anlamaz

Reklam filmlerinde rol aldıktan sonra ekran deneyimlerine dizileri de ekleyen İlayda Ildır'ın  ilk rolü Show TV ekranlarında yayınlanmış olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Bilge rolü olmuştur.

Hande Erçel ve Burak Deniz'in baş rolde yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren İlayda Ildır sonrasında da farklı bir yapımda izleyici ile buluşmuştur.

Söz Dizisi Nazlı Korkmaz Rolü

Söz Dizisi

Star TV ekranında yayınlanan ve dikkat çeken dizilerden biri olan Söz dizisi kadrosuna dahil olan İlayda Ildır, Söz dizisinde Nazlı Korkmaz karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

İlayda Ildır Söz dizisinde ünlü oyuncu Nihat Altınkaya'nın canlandırdığı Erdem Korkmaz karakterinin kızı Nazlı rolündedir.

İlayda Ildır Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Cihan Ünal Kimdir?
Cihan Ünal
Oyuncu
Mustafa Yıldıran Kaç Yaşında?
Mustafa Yıldıran
Oyuncu
Şevket Süha Tezel Kimdir?
Şevket Süha Tezel
Oyuncu
Hande Erçel Kimdir?
Hande Erçel
Oyuncu
Görkem Sevindik Kimdir?
Görkem Sevindik
Oyuncu
Oğuzhan Karbi Kimdir?
Oğuzhan Karbi
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir