İlgini çekebilir

Simge Fıstıkoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.07.2019 22:24

Hira Su Yıldız Kimdir ?

Hira Su Yıldız Biyografisi

Hira Su Yıldız kimdir? Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Buse karakterini canlandıran minik oyuncu Hira Su Yıldız kaç yaşında? Nereli? Doğum tarihi kaç? İşte biyografisi ve oynadığı diziler!

Hira Su Yıldız, 2015 yılında İzmir'de doğdu. Henüz 4 yaşında olan küçük oyuncu Layla Şirin Cast Ajans bünyesinde barınmaktadır. Fox TV kanalında yayınlanan Vurgun dizisinde Eylül karakteri ile oyunculuğa küçük yaşta adım atmıştır. Dizide Erkan Petekkaya, Begüm Birgören, Emre Kınay, Altan Erkekli gibi usta oyuncularla bir arada olma şansını yakaladı. 2019 yılında ise Kanal D kanalının yaz dizisi olarak izleyicilerle buluşturduğu Afili Aşk dizisinde Buse karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmaktadır. 

İlkokul yada ana sınıfı eğitimine henüz başlamamış olan Hira Su Yıldız, ileride oyuncu olacak gibi görünüyor. 

Hira Su Yıldız Kaç Yaşında? Nereli? Babası, Annesi Kimdir?

Hira Su Yıldız 2005 yılında doğdu ve 4 yaşındadır. Aslen İzmirlidir. Babası, annesi kim sorusunun yanıtını araştırmaya devam etmekteyiz.

Oynadığı Diziler

Benzer Biyografiler

Uğur Uzunel Kimdir? Biyografisi ve Hayatı
Uğur Uzunel
Oyuncu
Vural Ceylan
Oyuncu
Banu İnan
Oyuncu
Beril Pozam
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu
Yılmaz Kunt Kimdir?
Yılmaz Kunt
Oyuncu

1 Yorum

  1. Zafer

    30 Ağustos 2019 at 02:55

    Hira Su Yıldız 26 Kasım 2013 doğumludur şuan 6 yaşındadır İstanbulda doğmuştur ve aslen İstanbul’ludur. 2018/2019 eğitim ve öğretim yılında ana sınıfında okumuştur. 2019/2020 yılı itibarı ile 1. Sınıfa başlayacaktır. Lütfen yanlış bilgiler vermeyiniz.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir