İlgini çekebilir

Hülya Gülbahar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.09.2017 00:08
Hira Koyuncuoğlu

Hira Koyuncuoğlu Kimdir ?

Hira Koyuncuoğlu Biyografisi

Oyuncu Hira Koyuncuoğlu ekranların dikkat çeken genç oyuncularından biridir. Hira Koyuncuoğlu eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

İlk Projesi Emir'in Yolu Dizisi

Genç oyuncu Hira Koyuncuoğlu ekranlara ilk olarak Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi ile çıkmıştır. Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasının ardından Emir'in Yolu adı ile yayınlanan ve baş rolde Çağatay Ulusoy'un bulunduğu Emir'in Yolu dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Hira Koyuncuoğlu bu diziden sonra ekranlarda dikkat çekmeye başlamış ve farklı projelerde rol almıştır. 

O Hayat Benim'de Nehir'i Canlandırdı

Emir'in Yolu dizisinde rol aldıktan sonra Fox TV ekranlarında uzun süredir yayınlanmakta olan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan O Hayat Benim adlı dizinin kadrosuna dahil olan Hira Koyuncuoğlu dizinin ikinci sezonunda Kerem Cem'in canlandırdığı Ateş karakterine aşık olan Nehir karakteri ile ekrana gelmiştir.

O Hayat Benim dizisi ile daha fazla dikkat çekmeyi başaran Hira Koyuncuoğlu, bu dizide Ceren Moray, Ezgi Asaroğlu, Cem Özer gibi isimlerle birlikte çalışmıştır. 

Güncel Projesi

O Hayat Benim dizisinden ayrıldıktan sonra ekranlarda yeni bir proje ile yer almaya başlayan Hira Koyuncuoğlu, baş rolde Özcan Deniz ve Aslı Enver'in olduğu İstanbullu Gelin dizisinde rol almaktadır.

İstanbullu Gelin Oyuncuları

İstanbullu Gelin dizisinde Hira Koyuncuoğlu, Bade karakterini canlandırmaktadır.

Hira Koyuncuoğlu Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ceyda Ateş Kimdir?
Ceyda Ateş
Oyuncu
Ülkü Üst Sarpkan Kimdir?
Ülkü Üst Sarpkan
Sanatçı Şarkıcı
Beril Kayar (O Hayat Benim Yeni Zeynep) Kimdir?
Beril Kayar
Oyuncu
Sema Öztürk Kimdir?
Sema Öztürk
Oyuncu
Meral Çetinkaya Kimdir?
Meral Çetinkaya
Oyuncu
Görkem Gönülşen Kimdir?
Görkem Gönülşen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.