İlgini çekebilir

Selma Ergeç kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.02.2019 23:18
Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Hikmet Tuğsuz Kimdir ?

Hikmet Tuğsuz Biyografisi

Hikmet Tuğsuz, 16.11.1986 tarihinde Antalya'da doğdu. Akseki ilçesinin Bademli köyünde dünyaya gelen Hikmet Tuğsuz, Aydın'da bulunan Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. 

Henüz 10 yaşlarında okulda katılmış olduğu koşu yarışmasında birinci olmasıyla spora olan ilgisi arttı ve hocaları tarafından spora yönlendirildi. Atletizm alanında kendisini geliştiren Hikmet Tuğsuz, atletizmde 10 pist ve saha yarışından oluşan dekatlon branşına yoğunlaştı. Bu branşta rakip tanımayan Hikmet, atletizm alanında bir çok sporla yakından ilgilendi. Yüzme, bisiklet ve koşu sporlarının peş peşe yapıldığı triatlon sporu, hentbol, voleybol, futbol ve güreş gibi sporlarla da yakından ilgilendi.

Hikmet Tuğsuz ne iş yapıyor? Mesleği ne?

Kariyerinde sporla ilgilenen Hikmet Tuğsuz, Kırkpınar başpehlivanları Ertuğrul Dağdeviren, Ali Gürbüz, Okan Acar ve Bayram Arslantaş gibi sporcuların antrenörüdür. Milli takım antrenörü ve aynı zamanda da Milli sporcudur. 

Şuanda Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında Türk takımında yer alan Tuğsuz hakkında bir çok soru cevap aramaktadır. Survivor Hikmet kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? Eşi kimdir? Evli mi? Burcu ne? Nereli? gibi soruların yanıtı yazımızda yer almaktadır.

Hikmet Tuğsuz'un Eşi kimdir? Evli mi?

Evli değildir, sevgilisi de yoktur. Hikmet Tuğsuz, Survivor 2019 yarışmasında Yunanistan takımında yer alan 24 yaşındaki Dimitra Vamvakousi'ye karşı ilgi duymakta olduğunu söylemiştir. 

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne? Nereli?

16 Kasım 1986 tarihinde Antalya/Akseki Bademli Köyünde doğdu. Hikmet Tuğsuz 33 yaşındadır.

Boyu ve kilosu kaç?

1,87 m boyunda ve 90 kilo ağırlığındadır.

Burcu ne?

16 Kasım'da doğan Hikmet, Akrep burcudur.

Hikmet Tuğsuz Foto Galeri

İlgi duyduğu spor dalları

Benzer Biyografiler

Yusuf Karakaya Kimdir?
Yusuf Karakaya
Sporcu Yarışmacı
Erdem Ekşioğlu Kimdir?
Erdem Ekşioğlu
Oyuncu
Seda Ocak Kimdir?
Seda Ocak
Sporcu Yarışmacı
Hakan Kanık Kimdir?
Hakan Kanık
Yarışmacı
Ria Kolovou Kimdir?
Ria Kolovou
Yarışmacı
Bora Edin Kimdir?
Bora Edin
Sporcu Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.