İlgini çekebilir

Caner Toygar kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 30.09.2016 19:48

Hazal Subaşı Foto Galeri

Hazal Subaşı Kimdir?
Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı, 01 Ocak 1996 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ve duruluğu ile dikkatleri küçük yaşlarından itibaren üzerine çeken ve olgun duruşu ile fark yaratan Subaşı, ailesinin de desteği ile birlikte hem eğitim hayatı hem de mesleki hedefi olan oyunculuk için çeşitli adımlar atmaya başlamıştır.

Başarılı geçen eğitim hayatının hemen ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nü kazanarak bu anlamda ailesini de mutlu etmiştir. Hali hazırda da bu bölümü okumaya devam etmektedir. Eğitim hayatını yürüten Subaşı, çok geçmeden mesleki kariyerine de etkin bir şekilde start vermiştir.

MANKENLİK DENEYİMİ İLE BAŞLADI

Güzelliği ile gerçek anlamda herkesi büyüleyen ve bu anlamda ailesinin de desteğini arkasına almayı başaran Hazal Subaşı, 2015 yılı geldiğinde Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasına katılarak ilk olarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Güzelliği, kültürü, fiziği ve duruşu ile çok kişiyi kendisine yarışmanın ardından hayran bırakan Subaşı, yarışmada finalistler arasına kalmış ancak yüksek bir derece elde edememiştir. Ancak bunun hemen ardından farklı bir kapı önünde açılmıştır.

OYUNCULUK HAYATI HEMEN ARKASINDAN GELDİ

2016 yılında yayınlanmaya başlayan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde belli bir kitleye ulaşmayı başaran TRT 1 yapımlarından birisi olan Adını Sen Koy dizisi kadrosunda yer alması için teklif alan genç isim, bu anlamda oyunculuk kariyerine de aktif bir başlangıç yapma fırsatına erişmiştir.

Adını Sen Koy Dizi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda yine kendisi gibi genç isimler olarak ön plana çıkan Ezgi Baran, Aykut İğdeli ve Erkan Meriç gibi isimler yer almıştır ve sevilen bir proje olmuştur.

TRT 1 kanalında yayınlanan polisiye türünde olan Bir Umut Yeter dizisinde Elif karakterine hayat veren Hazal Subaşı, Adını Sen Koy dizisinden ayrılarak hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Dizide başrol oyuncusu olan bir diğer isim Erkan Meriç'inde ayrılması yaşanan şoku ikiye katlamıştır. Güzel oyuncu, diziden neden ayrıldığını açıkladı. Fazla zaman harcadığı ve performansının geriye doğru seyrettiğini açıkladı.

Hazal Subaşı, Çukur dizisinde Nehir karakterini canlandıracak. Güzel oyuncu, Show TV kanalında ekranlara gelen Çukur dizisinin 2019-2020 sezonunda izleyicilerle buluşacak.

Hazal Subaşı Kişisel Bilgiler

Hazal Subaşı Kaç Yaşında?1996 doğumlu, 20 yaşında.
Hazal Subaşı Nereli?İzmir
Hazal Subaşı Boyu Kaç?1.66 cm
Hazal Subaşı İnstagram Adresi Nedir?@hazalsubasii

Yer Aldığı Projeler

  • Çukur
  • Halka
  • Umut Işığım
  • Adını Sen Koy
  • Elidor Miss Turkey 2015

Benzer Biyografi Yazıları

Esra Bilgiç Kimdir?
Esra Bilgiç
Oyuncu
Berkay Ateş Kimdir?
Berkay Ateş
Oyuncu
Banu Fotocan Kimdir?
Banu Fotocan
Oyuncu
Ali Yağcı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç?
Ali Yağcı
Oyuncu
Sibel Daria Yucad
Oyuncu
Burak Gacemer
Burak Gacemer
Model

Adını Sen Koy, Çukur, Halka, Hazal Subaşı, Model, Umut Işığım, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir