Hazal Subaşı

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.05.2017 09:44

Hazal Subaşı Kimdir?

Adı Soyadı
:
Hazal Subaşı
Yaşı
:
20 ( 1996 doğumlu )
Mesleği
:
Model - Oyuncu
Memleket
:
İzmir
Eğitim
:
İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Boy
:
1.66 cm
Kilo
:
52 kg
Saç Rengi
:
Kahverengi
Göz Rengi
:
Kahverengi
İlişki Durumu
:
Sevgilisi Var

Yer Aldığı Projeler

  • Adını Sen Koy
  • Elidor Miss Turkey 2015

Hazal Subaşı Biyografi

Hazal Subaşı, 01 Ocak 1996 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ve duruluğu ile dikkatleri küçük yaşlarından itibaren üzerine çeken ve olgun duruşu ile fark yaratan Subaşı, ailesinin de desteği ile birlikte hem eğitim hayatı hem de mesleki hedefi olan oyunculuk için çeşitli adımlar atmaya başlamıştır.

Başarılı geçen eğitim hayatının hemen ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nü kazanarak bu anlamda ailesini de mutlu etmiştir. Hali hazırda da bu bölümü okumaya devam etmektedir. Eğitim hayatını yürüten Subaşı, çok geçmeden mesleki kariyerine de etkin bir şekilde start vermiştir.

MANKENLİK DENEYİMİ İLE BAŞLADI

Güzelliği ile gerçek anlamda herkesi büyüleyen ve bu anlamda ailesinin de desteğini arkasına almayı başaran Hazal Subaşı, 2015 yılı geldiğinde Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasına katılarak ilk olarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Güzelliği, kültürü, fiziği ve duruşu ile çok kişiyi kendisine yarışmanın ardından hayran bırakan Subaşı, yarışmada finalistler arasına kalmış ancak yüksek bir derece elde edememiştir. Ancak bunun hemen ardından farklı bir kapı önünde açılmıştır.

OYUNCULUK HAYATI HEMEN ARKASINDAN GELDİ

2016 yılında yayınlanmaya başlayan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde belli bir kitleye ulaşmayı başaran TRT 1 yapımlarından birisi olan Adını Sen Koy dizisi kadrosunda yer alması için teklif alan genç isim, bu anlamda oyunculuk kariyerine de aktif bir başlangıç yapma fırsatına erişmiştir.

Adını Sen Koy Dizi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda yine kendisi gibi genç isimler olarak ön plana çıkan Ezgi Baran, Aykut İğdeli ve Erkan Meriç gibi isimler yer almıştır ve sevilen bir proje olmuştur.

Benzer Biyografi Yazıları
Hazal Subaşı yer aldığı , , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)