İlgini çekebilir

Hakan Boyav kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.05.2020 18:54
indirim7.com

Hasan Mustan Kimdir ?

Hasan Mustan Biyografisi

Mersin doğumlu olan Hasan Mustan Kimdir? hangi oyunu Türkçeleştirdi? Boyu, kilosu ve güncel biyografisini öğren.

Youtubedeki Spiker Hasan Mustan Kimdir?

1977 yılında Mersin’de dünyaya gelen ve günümüzde Aksaray’da yaşayan Hasan Mustan ( Sesegel) hepimizin oynadığı Pro Evolotuion Soccer oyununu ücretsiz bir şekilde Türkçe Spikerlik yaparak Türkçeleştiren kişidir. Aynı zamanda bir öğretmen olan ve youtube kanalına sahip olduğu için youtuber olarak hayatına devam eden Hasan Mustan PES oyunu için birçok farklı modu geliştirmiş, futbolcu efektleri üreterek oyuncular için Pes oyununu daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirmiştir. hasan mustan kimdir?

Burcu

Yay burcu olan Hasan Mustan tipik olarak yay burcu özelliklerini taşımaktadır. Sosyal medya ile ilgilenen ve sosyal medya hesaplarına sahip olan Hasan Mustan öğretmen olarak görevine devam etmektedir.

Eşi

Evli olan ve 2 çocuk sahibi olan Hasan Mustan sahibi olduğu youtube kanalında eşi ile birlikte seslendirmeler ve videolar yayınlamaktadır. 2 milyon 168 bin takipçili bir youtube kanalına sahip olan hasan Mustan eşi ile birlikte kanalı idare etmektedir.

Boyu ve Kilosu

80 kg ağırlığa ve 176 cm boya sahip olan Hasan Mustan 43 yaşında birine göre oldukça formda bir vücut yapısına sahiptir.

Mesleği

Öğretmen olan ve aynı zamanda youtuber olarak hayatına devam eden Hasan Mustan, sesegel adlı youtube kanalının sahibidir.

Tuttuğu Takım

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Hasan Mustan yayınladığı youtube videolarında bu durumu dile getirmiştir. Spor ile ilgilisi Pes oyunları için geliştirdiği efektler ile ilgilidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir