İlgini çekebilir

Şevket Süha Tezel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.06.2017 23:55
Hasan Denizyaran Kimdir?
indirim7.com

Hasan Denizyaran Kimdir ?

Hasan Denizyaran Biyografisi

Hasan Denizyaran son zamanlarda ekranlarda sıkça rastladığımız genç yeteneklerdendir. Peki, Hasan Denizyaran kimdir? 1993 yılında İzmir’de doğan genç oyuncu, İzmir Özel Fatih Koleji Lisesi’nde tamamladığı lise eğitiminin ardından meslek seçimini oyunculuktan yana kullanıp İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümü üzerine lisans eğitimi almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 1 sene kadar Aykar Models& Management ajansı bünyesinde modellik yapmıştır. 6 yıllık basketbol geçmişine de sahip olan Hasan Denizyaran, oyunculuğu kadar sporcu kişiliğiyle de göz doldurmaktadır. Daha önce “Eyvah Düşüyorum” adlı yarışma programından ve Rocco reklamlarından aşına olduğumuz Hasan Denizyaran,  “Sungurlar” adlı televizyon dizisinde de rol almıştır. Son zamanlarda Fox Tv’de yayınlanan “Hayat Sevince Güzel” adlı dizide “Erkan” adlı karaktere hayat vermektedir.

Hasan Denizyaran Filmleri

Oyunculuk dünyasına yeni adım atan taze aktörlerden olan Hasan Denizyaran, şimdiye kadar 1 tane sinema filminde rol almıştır. Genç oyuncu, kendisine gelen yeni teklifleri değerlendirme aşamasındadır.
Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer ve Cemrehan Karakaş ile başrollerini paylaştığı, Büşra Yılmaz’ın aynı isimli çok ses getiren kitabından uyarlanan “4N1K” isimli sinema filmi, Hasan Denizyaran’ın oynadığı filmler listesinin ilk maddesidir. Genç oyuncu, yakında yeni projelerle seyirci karşısına çıkmayı planlamaktadır.

Hasan Denizyaran Dizileri

Başarılı oyunculuğuyla seyircilerden tam not alan Hasan Denizyaran, yakışıklılığı ve sempatik tavırlarıyla genç kızların gönüllerini fethetmektedir. Genç oyuncu, Sungurlar dizisiyle başladığı dizi oyunculuğu macerasına 2016 yılında kadrosuna dahil olduğu Fox Tv’de yayınlanan “Hayat Sevince Güzel” adlı diziyle devam etmektedir. “Hayat Sevince Güzel” dizisinde “Erkan”  karakteriyle ününe ün katan Hasan Denizyaran’ın büyük çoğunluğu genç kızlardan oluşan geniş hayran kitlesi meydana gelmiştir ve bu hayran kitlesi her geçen gün daha da genişlemektedir.

Hayat Sevince Güzel Dizisi Erkan Karakteri

2016’da Fox Tv’de yayın hayatına başlayan “Hayat Sevince Güzel” adlı dizi Ekin Mert Daymaz, Algı Eke gibi genç yetenekleri Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Macit Koper gibi usta isimlerle buluşturmaktadır.  Hasan Denizyaran’ın da Erkan karakterini canlandırarak oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, ilk yayınlandığı günden bu yana beğenilerek izlenen ve izleyici kitlesini her geçen gün daha da arttıran bir dizidir. Yapımcılığını Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği bu dizi, genç yetenek Hasan Denizyaran’ın kariyer basamaklarını hızla tırmanmasına vesile olmuştur. Hasan Denizyaran’ın “Erkan” karakteriyle yıldızının parlamasını sağlayan bu sevimli Ege dizisi, sımsıcak atmosferi, izleyen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği karakterleri, temposu asla düşmeyen hikayesi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasındaki yerini korumaktadır.

 

Hasan Denizyaran Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Macit Koper Kimdir?
Macit Koper
Oyuncu
Seda Telciler Kimdir?
Seda Telciler
Oyuncu
Yeliz Akkaya Kimdir?
Yeliz Akkaya
Oyuncu
Öykü Çelik Kimdir?
Öykü Çelik
Oyuncu
Neşem Akhan Kimdir?
Neşem Akhan
Oyuncu
Destina Başer Kimdir?
Destina Başer
Oyuncu

4 Yorum

 1. ipek

  4 Nisan 2017 at 03:13

  hasan denizyaran aslan burcudur
  26/07/1993 dogumludur

  Reply
 2. ipekkantar

  4 Nisan 2017 at 03:13

  hasan denizyaran aslan burcudur
  26/07/1993 dogumludur

  Reply
 3. Afra

  20 Mayıs 2017 at 16:34

  86 kilo olduğunu söyledi

  Reply
 4. dhhddhdh

  24 Kasım 2017 at 01:58

  24.07.1993 dogumlu orda yanlis yaziyo

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir