İlgini çekebilir

Kadir Doğulu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.06.2017 22:54
Harun Taştan Kimdir?

Harun Taştan Kimdir ?

Harun Taştan Biyografisi

Bu yazıda Harun Taştan kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Harun Taştan Kimdir? Son zamanlarda S2000 ile yollarda drift ve makas atması ile gündeme gelmiştir. Gerek sosyal medyada gerekse de haberlerde sürekli olarak kendisinden bahsedilmektedir. Ayrıca Harun Taştan ile ilgili hiçbir yerde net bir şekilde bilgi bulunmuyor. Sadece arabası ve sürmüş olduğu araç ile ilgili fotoğraflar ve videolar bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra kim olduğu ve hakkında neler olduğu hiç kimse tarafından net bir şekilde bilinmemektedir. Haberlerden edinilen bilgilere göre Bayburt’ta doğmuştur. Sonrasında da İstanbul’a gelmiştir. 1989 tarihinde doğduğu da bilinmektedir. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Böyle ki İnstagram hesabını 230 binden daha fazla kişi takip etmektedir.

Sosyal medyayı ve araçları çok iyi bir şekilde kullanan genç genellikle S2000 ve M5 arabalar ile insanların karşısına çıkmaktadır. Bazı düğünlerde gelin ve damat etrafında araba ile farklı hareketler yaparak gündeme geldiği de olmuştur. Yapmış olduğu bu hareketler ile haberlere çıkan ve insanların tepkisini toplayan Harun Taştan araba meraklısı olan gençlerin de ilgi kaynağı olmuştur. Bazı kişiler onun yapmış olduğu bu hareketleri kesinlikle onaylamasa da bazıları ise yaptıklarını taktir etmektedir. Fakat bir nevi başka insanların hayatları ile oynadığını göz önünde bulundurursak yapmış olduğu bu hareketlerin pekte etik olduğu söylenemez.

Sosyal medya üzerinden sürekli paylaşımlarda bulunmaktadır. Sadece kendisi tarafından değil başka kişiler tarafından çekilen görüntüleri de video paylaşım sitelerinde yer alıyor. Farklı ve son derecede lüks araçlar ile insanların karşısına çıkarak araçlar ile şov yapan Harun Taştan bu konu ile çok fazla konuşmamaktadır. Sosyal medyada ve haberlerde ise kendisinden sıklıkla bahsedilmektedir. Bu kişi hakkında da internette sınırlı sayıda bilgi bulunuyor. Bu bilgilerden birisi ise S2000 arabası ile M5 arabasının bulunduğudur. Bu bilgilerin yanı sıra da fotoğrafları ve yapmış olduğu hareketlere göre videoları yer almaktadır. Bu videoları sosyal medya üzerinden ya da video paylaşım siteleri üzerinden kolaylıkla izleyebileceğinizi de söyleyebiliriz.

Kendisinden sıklıkla söz ettirmeyi aracın direksiyonuna geçerek başarmaktadır. Otobanda, yollarda ve ara sokaklarda araç ile gerek drift atması gerekse de farklı hareketler içerisine girmesi bütün ilgiyi üzerine toplamaktadır.

Ayrıca Harun Taştan’ın kullanmış olduğu araçların son model ve lüks arabalar olması da insanların ilgisini üzerine çeken bir diğer unsur olmaktadır. Kendi adında bir de internet sitesi bulunan yarışçı burada kendi videoları ile fotoğraflarını paylaşmaktadır. İstediğiniz herhangi bir zaman bu siteye girebilir ve görüntüleri izleyebilirsiniz. Hatta İstanbul sokaklarında sürekli olarak hareketlerini deneyen bu kişiyi gezmeyi seven birisiyseniz mutlaka yollarda görebilirsiniz. Eğer ki İstanbul’da bulunuyorsanız ve trafiğe çok fazla çıkıyorsanız Harun ile karşı karşıya gelme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Harun Taştan instagram adresi: instagram.com/harunmpowerr/

Harun Taştan Foto Galeri

Harun Taştan Hakkında

  • Harun Taştan Taştan İnşaat Firmasının Veliahtıdır.
  • Sosyal Medyada, Araba Kullanırken Yaptığı Hız Videoları ile Tanınmaktadır.

Benzer Biyografiler

Gianluca Vacchi Vikipedi
Gianluca Vacchi
Fenomen
Onur Yüksel
Onur Yüksel
Yarışmacı
Simay Tokatlı
Simay Tokatlı
Yarışmacı
Cansu Taşkın Kimdir?
Cansu Taşkın
Manken
Çiğdem Çelik Kimdir?
Çiğdem Çelik
Genel
Murat Övüç
Murat Övüç
Fenomen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir