İlgini çekebilir

Yasin Obuz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 14.04.2017 12:02
Hande Kaptan Kimdir?

Hande Kaptan Kimdir ?

Hande Kaptan Biyografisi

1 Ocak 1985 Doğumlu olan Hande Kaptan, Ankara’da gözlerini hayata açmıştır. 1.67 boyunda ve 52 kiloda olan güzel oyuncu, ilkokul ve liseye kadar olan eğitimini Ankara Ted kolejinde yapmıştır. Ankara Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları fakültesinde Tiyatro ana sanat dalı oyunculuk mezundur. Hande Kaptan, 31 yaşında ve oğlak burcudur. Annesi ev hanımı, babası ile bürokrat olan Hande Kaptan, tek çocuk olarak ailesinde her zaman gözde olarak büyümüştür.

Hande Kaptan kimdir diye merak eden ziyaretçilerimiz için biyografisi daha detaylı olarak sizlere sunarak aradığınız tüm güncel bilgileri bu yazımız ile vermekteyiz. Hobileri arasında tek gözdesi olarak dans, ünlü oyuncu için çocukların yıllarından beri hep isteği olmuş ve bu alanda başarıları da bulunmaktadır. Oyunculuğu ilk olarak ‘’Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi’’ adlı dizide 7. Bölüm itibari ile başlamış ve kamera karşısına geçmiştir.

2010 yılında yayınlanan ‘’Akasya Durağı’’ TV dizinde 111. Bölümde Songül karakteri ile oyunculuğunu sürdürmüştür. 2012 yılında ‘’Benim İçin Üzülme’’ dizisinde rol olan Hande Kaptan, filiz karakteri ile büyük beğeni toplarken, oyunculuk kariyerini geliştirmek için bir neden bularak daha iyi tekliflerinde gelmesi ile bu alanda çalışmalarını sürdürmüştür.

2014 yılında ‘’Yılanların Öcü’’ isimli TV dizisi için kameraların karşısında olan oyuncu, Şerife rolü ile gelişmiş olan oyunculuğunun değerini gösterirken, artık beyaz perdede uzun metraj filmler içinde hazır olduğunun sinyallerini vermiştir. Yeni oyuncuların içinde boy gösteren Hande Kaptan, kariyeri için daha yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

Star Tv kanalında yeni bir dizi projesi olan ‘’Şahane Damat’’ ile çekimlerine başlayan güzel oyuncu, ekranların aranan yüzü olarak oyunculuk serüveninde bu başarılı yapım ile daha çok adından söz ettirecek olduğunu da ortaya koydu. Dizi içinde çok ünlü oyuncularında yer alması ile deneyim elde etmek için büyük bir fırsatta bulan Hande Kaptan, dizinin fragmanlarında ki başarıları ile reytinglerinde yüksek olması ile daha uzun süre bu proje içinde yer alacağını da göstermiş oldu.

Sinegraf yapımcılığında devam eden ‘’Şahane Damat’’, genç oyuncu için daha çok deneyim anlamına gelirken, yeni yüzlerinde boy göstereceği bu dizi içinde daha iyi sonuçlar elde etmek için tüm bilgi birikimi ve oyuncu yeteneği ile yer almaktadır. Dizi çekimlerinin yanı sıra sinema alanı içinde girişimleri olan güzel oyuncunun henüz kendini gösterebileceği bir film karakteri söz konusu olmamaktadır.

Şimdiye kadar üstlendiği karakterlerle samimi ve güçlü oyunculuğu ile dikkat çeken Hande Kaptan, ileri tarihlerde sinema filmleri içinde aradıklarını bulacak yetiye ulaştığı için bunu çok daha net olarak görebileceğiniz. İstediği rolü kapması ile Türk sineması için dünya normlarında bir yıldız olması da muhtemel olan oyuncunun kariyerini en güncel olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

İkisini de Sevdim Dizisi Ezra Rolü

ATV ekranlarında yayınlanan İkisini de Sevdim adlı dizide Burak Serdar Şanal ve Amine Gülşe ile birlikte rol almış olan oyuncu Hande kaptan, İkisini de Sevdim dizisinde Ezra rolünü canlandırmıştır.

Hande Kaptan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ceyda Kasabalı
Ceyda Kasabalı
Oyuncu
Gonca Sarıyıldız Kimdir?
Gonca Sarıyıldız
Oyuncu
Ayça İnci
Ayça İnci
Oyuncu
Okan Yalabık
Okan Yalabık
Oyuncu
Sanem İşler Şen Kaç Yaşında?
Sanem İşler Şen
Oyuncu
Nükhet Duru Kimdir?
Nükhet Duru
Oyuncu Sanatçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir