İlgini çekebilir

Mine Tugay kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.05.2020 00:44

Hande Acar Kimdir ?

Hande Acar Biyografisi

1984 da İstanbul doğumlu olan iş kadını Hande Acar kimdir?  Yaptığı estetiklerle  gündeme gelen Hande Acar yaşı kaç ve güncel biyografisi.

Hande Acar Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu olan Hande Acar bir iş kadını olarak hayatını devam ettirmektedir. İletişim Sistemleri mezunu olan ve iletişim sektörüne yer alan Hande Acar üniversite yıllarında tanıştığı Erdinç Acar ile evlenmiş ve14 yıldır mutlu bir şekilde evliliğini devam ettirmektedir. Butik sahibi olarak sektörde yer alan Hande Hanım aynı zamanda eşinin şirketinde de yönetici olarak görev alıyor. hande acar biyografisi

Eğitimi

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Sistemleri bölümünden mezun olan Hande Acar derece ile mezun olmuş, MBA yaparak yöneticilik kariyerini geliştirmiştir. İş kadını olarak camianın tanına yüzlerinden biri ola Hande Hanım sahip olduğu butik ile de bilinmektedir.

Eşi

Erdinç Acar ile 2006 yılında evlenmiş olan Hande Acar 2010 yılında boşanmış, 2011 yılında tekrar Erdinç Acar ile evlenmiştir. 3 çocuk annesi olan Hande Acar alımlı ve şık bir kadındır. Aslan, Masal ve Mavi adında olan çocukları küçük olup eğitimlerine devam ediyorlar.

Boyu ve Kilosu

177 cm boyuna sahip olan Hande Acar fit vücudu ile 61 kg’lık vücudu ile göz alıcı bir vücuda sahiptir.

Mesleği

İletişim Sistemleri lisans mezunu olan Hande Acar, kendisine ait bir butik sahibi olup aynı zamanda eşinin şirketinde yönetici olarak görev alıyor. İnstagram hesabı üzerinden ikinci el butik ürünleri satışı da yapan Hande Acar 300 bin takipçili bir fenomen olarak da yaşamına devam ediyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir