Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Alperen Duymaz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.03.2021 11:45

Hamza Yazıcı Kimdir ?

Hamza Yazıcı Biyografisi

Hamza Yazıcı Kimdir?

Önce Güldür Güldür Show2da sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de karşımıza çıkan ve bizleri çok güldüren Hamza Yazıcı; Hatay Antakya’da 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Kova burcu erkeği olan Hamza Yazıcı 128 cm boy uzunluğuna sahip olup halen BKM çatısı altında tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Profesyonel olarak 2008 yılında oyunculuk kursu olan ve 8 ay boyunca aldığı kurslarda başarılı bir performans göstererek adından söz ettiren Hamza Yazıcı birçok dizi ve filmde rol almış, çeşitli tiyatro toplulukları ile tiyatro oyunları oynamıştır.

 

Eğitimi

Hatay’da lise eğitimini tamamlayan Hamza Yazıcı üniversite eğitimi almamıştır. Oyunculuk dersleri dışında BKM çatısı altında eğitimlerini devam ettiren Hamza Yazıcı günümüzde popüler bir instagram fenomenidir.

 

Dizi – Film – Oyunlar

Güldür Güldür Show, :ılgın Kamp sineme filmi, Polis Akademisi Alaturka, Piyasadan Büyük Alacağımız Var, Bizans Oyunları, Kolonya Cumhuriyeti, Organize İşler 2 sineme filmlerinde yer almış, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de de yer almaya devam etmiştir. Çeşitli televizyon programlarında da yer almıştır.

 

Burcu

4 Şubat doğumlu olan Hamza Yazıcı tipik bir kova burcu erkeğidir. Burcunun tüm özelliklerini barındıran Hamza yazıcı çocukken yakalandığı bir eklem rahatsızlığı nedeni ile boyunun kısa kalması durumu ile karşılaşmıştır.

 

İlişkisi

Hamza Yazıcı evli olmayıp hayatında da kimse bulunmamaktadır. Bekar olarak hayatına devam eden ünlü oyuncu yalnızlığı çok sevdiğini sürekli dile getirmektedir.

 

 

 

Hamza Yazıcı Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678