Haluk Huyut Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.02.2020 22:39

Haluk Huyut Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Haluk Huyut
Meslek
:
Haber Sunucusu
Eğitim
:
Yakın Doğu Üniversitesi

Haluk Huyut Kimdir ?

Haluk Huyut kimdir? TVNET kanalında haber sunuculuğu yapan Haluk Huyut kaç yaşında? Haluk Huyut nereli? Haluk Huyut evli mi? Eşi kimdir? Boyu, kilosu kaç? İşte Haluk Huyut'un hayatı ve kısaca biyografisi!

Haluk Huyut, TVNET kanalında haber sunucusu olarak görev yapmaktadır. Haluk Huytu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Başkenti Lefkoşa’da bulunan Yakın Doğu Üniversitesi mezunudur.  İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü okuyan Haluk Huyut, bölümünü 1. olarak bitirmiştir. 

2002 yılında üniversite eğitimine başlayan Haluk Huyut, 2006 yılında lisans derecesiyle mezun olmuştur. Annesi radyo programcısı olarak görev yapmıştır. Annesinin o dönemde radyo programcılığı ile ilgilenmesi Haluk Huyut'unda bu alana ilgi duymasında etkili olmuştur. 

Radyo programcısı olmak için bazı eğitimler almış ve kariyerine ilk olarak radyo programcılığında adım atmıştır. Kısa bir süre sonra öne çıkan bazı radyo reklamlarında seslendirme çalışmalarında bulunmuştur. 

Yaklaşık olarak 1 buçuk yıl kadar müzik programı sunmuş olan Haluk Huyut, şuanda TVNET kanalında haber sunucusu ve haber spikeri olarak görev yapmaktadır.

Haluk Huyut nereli? Kaç yaşında? Evli mi? gibi soruların yanıtına henüz ulaşılamamıştır.

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)