İlgini çekebilir

Banu El kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:31
Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu Kimdir ?

Hakan Hatipoğlu Biyografisi

1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş olan Hakan Hatipoğlu, aslen Çanakkale'lidir. Önce Işık Üniversitesi İşletme Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlamış, ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. 

Hakan Hatipoğlu profesyonel sporcudur. Adalar Su Topu Takımı'nda profesyonel olarak su topu oynamış olan Hakan Hatipoğlu, aynı zamanda 2013'de düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Su Topu Milli Takımı kadrosunda yer almıştır.

Hakan Hatipoğlu'nun ekran macerası ise 2009 senesinde Acun Ilıcalı tarafından sunulan Var mısın Yok musun? isimli yarışma programı ile başlamış, bu yarışmadan 132.000 TL para ödülü ile ayrılmıştır. Bu yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu ile evlenmiştir. 

Var mısın Yok musun? programının ardından Survivor Kızlar Erkekler isimli yarışma programına katılan Hakan Hatipoğlu, bu yarışmadan sonra Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide Erdal Beşikçioğlu gibi profesyonel isimlerle çalışma fırsatı da bulmuştur. 

Katıldığı yarışmalar sayesinde ünü git gide artan Hakan Hatipoğlu, çeşitli TV programlarında sunuculuk da yapmıştır. Ayrıca Survivor All Star adlı yarışma ile yeniden Survivor macerasına dahil olmuş, yarışmanın ardından da Survivor Panorama adlı programı Nur Tuğba Algül ile birlikte sunmuştur.

Hakan Hatipoğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

İpek Tanrıyar Kimdir?
İpek Tanrıyar
Sunucu
Fatih Hürkan
Fatih Hürkan
Yarışmacı
Göz6 Berna Keklikler Biyografi
Berna Keklikler
Yarışmacı
Nefise Karatay
Nefise Karatay
Sunucu
Burcu Bakdur
Burcu Bakdur
Sunucu
Duygu Çuhalar Kimdir?
Duygu Çuhadar
Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.