Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Bahtiyar Ölmez oyuncuları arasında iki karakter birden canlandıran ve özellikle tiyatro oyunlarındaki başarılı performansından tanıdığımız Yetkin Dikinciler, güzel oyuncu Hande Subaşı ve tecrübeli oyuncu Güven Hokka gibi isimler yer almaktadır.

Bahtiyar Ölmez Oyuncuları, ATV ekranlarında 11 Kasım 2017 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizi hafta sonu dizileri arasında beklenen performansı göstermiş gibi gözüküyor. Senaryosu Hasan Burak Kayacı tarafından hazırlanan ve Cem Tabak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bahtiyar Ölmez dizisi Total’de ratin sıralamasında 9. sırada gözüküyor.

Sıradan ve sıkıcı bir hayatı olan Bahtiyar’ın kendisine bire bir benzeyen mafya babası Rıfat Çakar’la karşılaşmasından sonra yerine geçmesini konu almaktadır. Bahtiyar Ölmez oyuncuları arasında iki karakter birden canlandıran ve özellikle tiyatro oyunlarındaki başarılı performansından tanıdığımız Yetkin Dikinciler, güzel oyuncu Hande Subaşı ve tecrübeli oyuncu Güven Hokka gibi isimler yer almaktadır.

Bahtiyar Ölmez oyuncuları ve biyografilerine yazının en sonunda yer alan kişilerin biyografilerine tıklayarak ya da aşağıdaki linkten dizi sayfasına erişerek ulaşabilirsiniz.

Bahtiyar Ölmez Dizisi

Yazar Notu: 2017 dizi sezonu çok hızlı başladı gözüküyor. Hafta içinde yer alan ve yeni başlayan İçerde, Kadın, Ufak Tefek Cinayetler dizileri ya da yeni sezonları çekilen İstanbullu gelin, Vatanım sensin ve Söz gibi popüler diziler yer alıyor.  Bu dizilerler hafta içinde rating mücadelesine giremeyeceğini düşünen yapımcılar Bahtiyar ölmez dizisini Cumartesi günü başlatarak iyi bir seçim yapmışlar gibi gözüküyor.

Bahtiyar Ölmez dizisinin 2. bölümünün fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

Bu haberde adı geçen kişiler