İlgini çekebilir

Tayanç Ayaydın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.04.2017 19:46
Güzide Arslan

Güzide Arslan Kimdir ?

Güzide Arslan Biyografisi

Güzide Arslan 1992 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Güzide Arslan, ekranların dikkat çeken dizi projelerinde rol almış ve tanınan bir oyuncu olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemiştir.

O Hayat Benim Dizisi ile Dikkat Çekti

Güzide Arslan Fox TV'de yayınlanan O Hayat Benim adlı dizide rol almış ve bu dizi ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Uzun süre Fox TV ekranlarının sevilen yapımlarından biri olmayı başaran ve Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Kerem Cem, Oya Başar gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı O Hayat Benim dizisinde rol alan Güzide Arslan, bu dizide Seçil karakterini canlandırmıştır.

Güzide Arslan O Hayat Benim dizisinden sonra baş rollerde Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak, Birce Akalay gibi önemli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Evli ve Öfkeli dizisinde de rol almıştır. 

Ayrıca Günebakan dizisi ile Gamsız Hayat dizisi de Güzide Arslan'ın oynadığı diziler arasındadır.

Lise Devriyesi Şelale Rolü

TRT 1 ekranında izleyicisi ile buluşan Lise Devriyesi dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Güzide Arslan, Lise Devriyesi dizisinde Şelale rolü ile ekrana gelmiştir.

Güzide Arslan'ın Şelale karakterini canlandırdığı Lise Devriyesi dizisinde Asena Tuğal, İsmail Ege Şaşmaz, Mehmet Ozan Dolunay, Munise Özlem Öztürk gibi isimler de rol almıştır.

Güzide Arslan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Oya Başar Kimdir?
Oya Başar
Oyuncu
Ceren Moray Kimdir?
Ceren Moray
Oyuncu
Cem Kılıç Kimdir?
Cem Kılıç
Oyuncu
Zerrin Sümer Kimdir?
Zerrin Sümer
Oyuncu
Ayça Damgacı Kimdir?
Ayça Damgacı
Oyuncu
Egemen Samson Kimdir?
Egemen Samson
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.