İlgini çekebilir

Barış Murat Yağcı kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 19.05.2018 05:49

Gün Akıncı Foto Galeri

Yasak Elma Cem Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç? Burcu Ne?
Yasak Elma Cem Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç? Burcu Ne?

Yasak Elma dizisinde Cem karakterine hayat veren Gün Akıncı kaç yaşında? Boyu kaç cm? Kilosu kaç? Hangi burç? İşte cevabı!

Gün Akıncı, 21 Eylül 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa merak salan yakışıklı oyuncu Gün Akıncı, aynı zamanda iyi bir basketbol oyuncusudur. 15 yaşındayken bir basketbol takımında kariyerini yükseltmiş fakat yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle basketbol oynamayı bırakmıştır.

Fiziği, boyu ve karizması ile kısa sürede modellik yapmaya başlamış ve bir çok ajans tarafından beğenilmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimler almasıyla da artık dizilerde ve filmlerde kendisine yer edinmiş olması zor olmamıştır. 

Bir zamanlar Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen gibi isimlerin başrol oyuncusu olarak yer aldığı ve Fox TV kanalında yayınlanan Kırlangıç Fırtınası adlı dizide oynamıştır. Dizide Yusuf karakterine hayat veren Gün Akıncı, Yasak Elma dizisine dahil olan oyuncular arasına girdi. Dizide ise Cem karakterini canlandıracak.

Gün Akıncı Kişisel Bilgiler

Oynadığı Diziler

  • Kırlangıç Fırtınası - 2017
  • Yasak Elma - 2018

Benzer Biyografi Yazıları

Şafak Pekdemir Kimdir?
Şafak Pekdemir
Oyuncu
Şevval Sam Kimdir?
Şevval Sam
Oyuncu Sanatçı
Belinay Sandıkçı Kimdir?
Belinay Sandıkçı
Oyuncu
Tuğçe Koçak
Oyuncu
Yeliz Şar Kimdir?
Yeliz Şar
Oyuncu
Nesrin Cavadzade Kimdir?
Nesrin Cavadzade
Oyuncu

Yasak Elma, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.