İlgini çekebilir

İlayda Akdoğan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.04.2021 17:03
Gülşah Saraçoğlu Kimdir

Gülşah Saraçoğlu Kimdir ?

Gülşah Saraçoğlu Biyografisi

Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra eğitimine devam etmemiş ve moda üzerine yoğunlaşmıştır. Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektörüne atılmış sonrasında ise birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. 

Saraçoğlu bir çok ünlü ismi giydirmiştir. Gülşah Saraçoğlu dünyaca ünlü isimleri de giydirmektedir. Bunlardan biri de ünlü oyuncu Nicole Kidman'dır.  İlk çalışmasında Hande Yener için kostümler hazırlamıştır. Daha sonra  Nükhet Duru, Nicole Kidman, Seda Sayan, Nazan Öncel, Bülent Ersoy, Sibel Can, Ajda Pekkan, Demet Akalın, Nükhet Duru gibi ünlü isimlerle çalışmıştır.

Gülşah Saraçoğlu 2012'de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlenmiştir. Aradan çok zaman geçmeden 2015 senesinde tekrar boşanmıştır. 2018 yılında da eski eşi Yektur ile nişanlanmıştır. Son zamanlarda verdiği kilolar ve farklı bir projeye imza atıp, tasarımlarını moda klibi halinde yayınlaması ile gündemdedir. Gülşah Saraçoğlu ayrıca, Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" adlı programda sunuculuk yapmaktadır.

Doya Doya Moda'nın Jüri Üyeleri Kimdir ?    

Günümüzde Gülşah Saraçoğlu, Tv8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında jüri üyeliği yapmaktadır. Hafta içi her gün 13.00 da yayınlanan yarışma büyük ilgiyle izlenmektedir. Seray Sever, Uğurkan Erez, Umut Eker diğer jüri üyeleridir. Bunların içinden Umut Eker program kadrosunu yeni dahil olmuştur. 

 

Gülşah Saraçoğlu'nun Hazırladığı Şampuan

Saçlarının güzelliği ve sağlığından her zaman söz ettiren Gülşah Saraçoğlu aylar süren laboratuvar çalışmalarıyla hazırlanan rakipsiz lüks, zengin formülü ve özel kokusuna sahip şampuan ile karşınızda.
HYALURONİK ASİT’ TEN gelen yoğun nem ve onarım.
İçeriğinde BAL, Rezene Özü, Şerbetçi Otu Özü, Melisa Yaprağı Özü; Papatya Özü, Ökse otu Yaprağı Özü saçları ve saç derisini;
BESLER, NEMLENDİRİR, HACİM, PARLAK VE İPEKSİ BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR.
REZENE İLE ANTIINFLAMATUAR ETKİ SAĞLAR, CİLDİ YATIŞTIRARAK DAHA SAĞLIKLI CİLT YENİLENMESİNE OLANAK SAĞLAR.
ŞERBETÇİ OTU (Humulus Lupulus Extract) ile cilde balans sağlayarak hücre basıncını düzenler sakinleştirir.
MELİSA YAPRAĞI ÖZÜ: Saç dökülmesi ve KELLİK problemi için son derece önem taşır. Solgun ve yıpranmış saçları güçlendirir.
Papatya Özü: Doğal parlaklık kazandırılmasını, saçların genel olarak daha sağlıklı görünmesini ve kepeğin yok olmasını sağlar.
 
Kullanım Tavsiyesi: Konsantre formülü sayesinde daha çok yıkama yapmanızı sağlayacak yoğun kıvamı ile avucunuzun ¼ üne denk gelecek miktarda şampuan kullanımı saçlarınız için yeterlidir. Saç yıkama suyunuz ılık ya da soğuk olmalı asla çok sıcak olamamlı ve aşırı ısı saçların kurutur. Saça ve saç derisine dairesel hareketlerle 20 saniye  masaj yaparak uygulayınız. Saç dibinizden saç ucuna kadar şampuanın akmasına izin veriniz. Saçı duruladıktan sonra işlemi tekrarlayabilirsiniz. 
Etkisinden verim sağlamak için her duşta uygulamanız ve sürekli kullanım tavsiye edilir.
gülşah saraçoğlu şampuan

 

Ebru Şancı'dan Sert Tepki

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na Ebru Şancı sosyal medya hesabından sert bir tepki gösterdi. Gülşah Saraçoğlu'nun instagram hesabında paylaşmış olduğu fotoğraf büyük tepki uyandırdı. Geçek tilki kürkü diyerek giydiği kıyafet hakkında ''Midesini alırken vicdanını da almışlar'' diyerek sert eleştirdi.

İşte o paylaşım;

Gülşah Saraçoğlu'nun Tilki Kürkü

Gülşah Saraçoğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Asena Atalay
Asena Atalay
Modacı
Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı
Esin Maraşlıoğlu
Esin Maraşlıoğlu
Modacı
Deniz Akkaya Kimdir?
Deniz Akkaya
Modacı
Peyman Umay
Peyman Umay
Modacı
Meral Avcı Kimdir?
Meral Avcı
Modacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.