Gülper Özdemir Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.06.2018 04:33

Gülper Özdemir Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Gülper Özdemir
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Yaşı
:
27 ( 18 Kasım 1990 )
Meslek
:
Oyuncu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Kilo
:
52 kg
Boyu
:
1.70 cm
Eğitim
:
Truman State University

Gülper Özdemir Kimdir ?

Gülper Özdemir 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Üniversiteyi ABD'de Truman State University'de okuyan Gülper Özdemir ayrıca Almanya Almanya RheinMain University of Applied Sciences'de de eğitim almıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi ile Tanındı

Güzel oyuncu Gülper Özdemir ilk oyunculuk deneyimini Fox TV'de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ekranlarda ilk olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde canlandırdığı Simge karakteri ile tanınan Gülper Özdemir, bu dizide Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert gibi önemli oyuncularla birlikte rol almıştır.

İlk ekran tecrübesi olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Gülper Özdemir, Seda Bakan'ın canlandırdığı Leyla karakterinin üvey kardeşi olan Simge'yi canlandırmıştır. İlk dizi projesinde kötü bir karakteri oynamıştır.

Kara Yazı Dizisi Derya Rolü

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final yapmasının ardından ekranlara kısa bir ara veren genç ve güzel oyuncu Gülper Özdemir, 2017 sezonunda yeni bir dizi projesi olan Kara Yazı dizisi ile tekrar ekranlara dönmüştür.

Kanal D 'de yayınlanan Kara Yazı dizisi kadrosuna dahil olan oyuncu Gülper Özdemir, bu dizide Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer gibi isimlerle birlikte rol almakta ve dizide Derya karakterini canlandırmaktadır.

''Meleklerin Aşkı'' dizisinde ''Yağmur'' 

Süreç Film tarafından yapımı üstlenilen ve Show TV kanalında yayınlanan ''Meleklerin Aşkı'' dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştır. Dizide Oya Başar, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu gibi usta isimler de yer almıştır.

Gülper Özdemir'in güncel projesi:

Show TV kanalında 2018 yılı Haziran ayında yayınlanması beklenilen Meleklerin Aşkı dizisinde başrol oyuncusu olarak Melek karakterini canlandıracak. Dizideki partneri ise yakışıklı oyuncu Berkay Hardal (Yağmur) olacak.

Yer Aldığı Projeler

  • Meleklerin Aşkı
  • Kara Yazı
  • Bana Sevmeyi Anlat
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)