İlgini çekebilir

Ece Gürsel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.06.2018 04:33
Gülper Özdemir

Gülper Özdemir Kimdir ?

Gülper Özdemir Biyografisi

Gülper Özdemir 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Üniversiteyi ABD'de Truman State University'de okuyan Gülper Özdemir ayrıca Almanya Almanya RheinMain University of Applied Sciences'de de eğitim almıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi ile Tanındı

Güzel oyuncu Gülper Özdemir ilk oyunculuk deneyimini Fox TV'de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ekranlarda ilk olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde canlandırdığı Simge karakteri ile tanınan Gülper Özdemir, bu dizide Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert gibi önemli oyuncularla birlikte rol almıştır.

İlk ekran tecrübesi olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Gülper Özdemir, Seda Bakan'ın canlandırdığı Leyla karakterinin üvey kardeşi olan Simge'yi canlandırmıştır. İlk dizi projesinde kötü bir karakteri oynamıştır.

Kara Yazı Dizisi Derya Rolü

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final yapmasının ardından ekranlara kısa bir ara veren genç ve güzel oyuncu Gülper Özdemir, 2017 sezonunda yeni bir dizi projesi olan Kara Yazı dizisi ile tekrar ekranlara dönmüştür.

Kanal D 'de yayınlanan Kara Yazı dizisi kadrosuna dahil olan oyuncu Gülper Özdemir, bu dizide Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer gibi isimlerle birlikte rol almakta ve dizide Derya karakterini canlandırmaktadır.

''Meleklerin Aşkı'' dizisinde ''Yağmur'' 

Süreç Film tarafından yapımı üstlenilen ve Show TV kanalında yayınlanan ''Meleklerin Aşkı'' dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştır. Dizide Oya Başar, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu gibi usta isimler de yer almıştır.

Gülper Özdemir'in güncel projesi:

Show TV kanalında 2018 yılı Haziran ayında yayınlanması beklenilen Meleklerin Aşkı dizisinde başrol oyuncusu olarak Melek karakterini canlandıracak. Dizideki partneri ise yakışıklı oyuncu Berkay Hardal (Yağmur) olacak.

Gülper Özdemir Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Şenol Önsel
Şenol Önsel
Oyuncu
Ahmet Tansu Taşanlar
Ahmet Tansu Taşanlar
Oyuncu
Berkay Hardal
Berkay Hardal
Oyuncu
Emir Çubukçu (Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Burak) Kimdir
Emir Çubukçu
Oyuncu
Özlem Mahmutoğlu (Rüzgarın Kalbi Başak) Kaç Yaşında?
Özlem Mahmutoğlu
Oyuncu
İlayda Alişan (Serçe Sarayı Sinem) Kimdir?
İlayda Alişan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir