Gülbin Vardar Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.12.2017 14:19

Gülbin Vardar Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Gülbin Vardar
Meslek
:
Şarkıcı
Yaşı
:
38 (1979 doğumlu)
Göz Rengi
:
Yeşil
Saç Rengi
:
Kumral
Sevgilisi
:
Yok

Gülbin Vardar Kimdir ?

Esra Erol'un "İzdivaç" programı ile ekrana gelen, daha önce ise Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'ın eski eşi olması nedeniyle gündem olan Gülbin Vardar kimdir?

Gülbin Vardar, 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Şarkıcılık yapan ve çeşitli mekanlarda sahne alan Gülbin Vardar'ın "Alayına Gider" adını taşıyan bir müzik albümü de bulunmaktadır. 

Gülbin Vardar, şarkıcı olmadan önce ise özel bir havayolu şirketinde hostes olarak çalışmıştır. 

Gülbin Vardar'ın ekranlarda ilk olarak dikkat çekmesi, şimdilerde Yeliz Yeşilmen ile evli olan iş adamı Ali Uğur Akbaş ile yaşamış olduğu eski evliliğine dayanmaktadır. Ali Uğur Akbaş'tan 2 kız çocuğu olan Gülbin Vardar, ünlü iş adamında ayrılma aşamalarında sık sık gündeme gelmiş, sinir krizi geçirdiği haberleri ile dikkat çekmiştir. 

Gülbin Vardar Esra Erol'un Programına Katıldı!

Şarkıcı Gülbin Vardar, Esra Erol'un sunmuş olduğu izdivaç programına katılarak yeniden gündeme geldi. Programda daha önce tanışıp evlenen ancak sonrasında olaylı bir şekilde eşi Berke'den ayrılan Caner Toygar adlı damat adayına talip olarak gelen Gülbin Vardar, tüm ısrarlı yaklaşımlarına rağmen Caner'den olumlu bir yanıt alamadı.

Gülbin Vardar'ın kriterlerine uygun bir gelin adayı olmadığını belirten Caner Toygar'ın bu sözleri Gülbin Vardar'ı ısrarlarından uzun süre vazgeçirmese de ikili o meşhur "çay içme" noktasına bir türlü gelemedi...

Gülbin Vardar Projeleri

  • Esra Erol ile İzdivaç Programı
  • Alayına Gider (Müzik Albümü)
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)