İlgini çekebilir

Gizem Denizci kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.10.2019 12:03

Gökhan Şafak Kimdir ?

Gökhan Şafak Biyografisi

Gökhan Şafak, TV 8 kanalında ekranlara gelen ''Gel Konuşalım'' programının sunucusu Eylem İpek Şafak'ın eşidir. Gökhan Şafak, İstanbul'da bulunan Park Şamdan Pera restoranının sahibidir. İstanbul’un Beyoğlu semtinde , herkese ilham veren bir manzarada, dünya mutfağının baş döndüren lezzetlerini ve mükemmel hizmet anlayışını sunmayı hedeflemektedir. Rixos Pera terasında konumlanan restoranda dekordan menüye kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hayata geçirmiştir.

2016 yılında Beşiktaş Shangri-La Hotel’de dünya evine giren çift, 3 yıl boyunca mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Çiftin evliliklerinden henüz dünyaya gelen çocukları bulunmamaktadır.

 

İşletmeci olarak  hayatına devam eden Gökhan Şafak, Eylem İpek ile evlendiği dönemde ve öncesinde şimdiki halinden oldukça farklı bir görünüme sahipti. Verdiği kilolar bambaşka bir değişime uğradı.

Acun Ilıcalı, Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer gibi bir çok ünlü isimle daha önceden de tanışmışlığı bulunmaktadır. Aşağıda Eylem İpek Şafak ile evlenmeden önce çekindikleri fotoğraf yer almaktadır.

Gökhan Şafak'ın Eşi (Gel Konuşalım Sunucusu) Eylem İpek kimdir?

Eylem İpek, 1989 yılı doğumlu, sunucu ve gazetecidir. TV 8 kanalında ''Gel Konuşalım'' programının sunucusudur. İzleyenler Eylem İpek'in eşi kimdir? Gökhan Şafak kaç yaşında? Nereli? Ne iş yapıyor? gibi sorular aramaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.