İlgini çekebilir

Aycan Varış kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.01.2017 13:08
Gökhan Gözükan ( Survivor 2017 Gökhan )
indirim7.com

Gökhan Gözükan Kimdir ?

Gökhan Gözükan Biyografisi

Survivor 2017 yarışmacıları tamamen açıklanırken yarışmanın tanıtım filminde Gökhan Gözükan da dikkat çeken isimlerden biri oldu. 1983 yılında dünyaya gelen Gökhan Gözükan iddiasıyla yarışmada çok konuşulacak isimlerden biri olacağa benziyor.

Gökhan Gözükan Oynadığı Diziler

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı kadrosunda yer alacak olan Gökhan Gözükan, ekranlara alışkın bir isim. Modellik ve oyunculuk yapan Gökhan Gözükan daha önce Star TV ekranında yayınlanan ve Hatice Şendil'in baş rolünde olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide rol almış. 

Ayrıca ATV ekranında yayınlanmış olan Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu gibi isimlerin rol aldığı Diğer Yarım isimli dizide de rol almış olan Gökhan Gözükan Survivor yarışması ile daha çok dikkat çekecek gibi duruyor. 

Sporla Yakından İlgili

Özel yaşamında da spor ile yakından ilgili olan Gökhan Gözükan, boks yapıyor ve bunun yanı sıra vücut geliştirme ile de profesyonel olarak ilgileniyor. 

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı 'nda Gökhan Gözükan gibi sporcu isimler dikkat çekiyor. Gökhan Gözükan ile birlikte Denisa Gültekin, Elif Şadoğlu, Ogeday Girişken, Eser West gibi isimler de gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar arasında.

Gökhan Gözükan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Özge Ulusoy
Özge Ulusoy
Model
Ogeday Girişken ( Survivor 2017 Ogeday ) Kimdir?
Ogeday Girişken
Yarışmacı
Serhat Akın
Serhat Akın
Sporcu
Sahra Işık Kimdir?
Sahra Işık
Yarışmacı
Elif Şadoğlu
Yarışmacı
Berna Öztürk Kimdir?
Berna Öztürk
Dj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir