Gökhan Gözükan

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.01.2017 13:08
Gökhan Gözükan ( Survivor 2017 Gökhan )

Gökhan Gözükan Kimdir?

Adı Soyadı
:
Gökhan Gözükan
Yaşı
:
34 ( 30 Eylül 1983 )
Meslek
:
Model-Oyuncu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Boyu
:
1.92 cm
Kilo
:
86 kg
Saç Rengi
:
Kumral
Göz Rengi
:
Mavi
İlişki Durumu
:
Seda İnci ile nişanlıdır.

Yer Aldığı Projeler

  • Survivor 2017
  • Kaderimin Yazıldığı Gün
  • Diğer Yarım

Gökhan Gözükan Biyografi

Survivor 2017 yarışmacıları tamamen açıklanırken yarışmanın tanıtım filminde Gökhan Gözükan da dikkat çeken isimlerden biri oldu. 1983 yılında dünyaya gelen Gökhan Gözükan iddiasıyla yarışmada çok konuşulacak isimlerden biri olacağa benziyor.

Gökhan Gözükan Oynadığı Diziler

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı kadrosunda yer alacak olan Gökhan Gözükan, ekranlara alışkın bir isim. Modellik ve oyunculuk yapan Gökhan Gözükan daha önce Star TV ekranında yayınlanan ve Hatice Şendil'in baş rolünde olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide rol almış. 

Ayrıca ATV ekranında yayınlanmış olan Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu gibi isimlerin rol aldığı Diğer Yarım isimli dizide de rol almış olan Gökhan Gözükan Survivor yarışması ile daha çok dikkat çekecek gibi duruyor. 

Sporla Yakından İlgili

Özel yaşamında da spor ile yakından ilgili olan Gökhan Gözükan, boks yapıyor ve bunun yanı sıra vücut geliştirme ile de profesyonel olarak ilgileniyor. 

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı 'nda Gökhan Gözükan gibi sporcu isimler dikkat çekiyor. Gökhan Gözükan ile birlikte Denisa Gültekin, Elif Şadoğlu, Ogeday Girişken, Eser West gibi isimler de gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar arasında.

Benzer Biyografi Yazıları
Gökhan Gözükan yer aldığı , , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)