İlgini çekebilir

Selin Söğütlügil kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.01.2019 15:55
Gökhan Gencebay Kimdir?

Gökhan Gencebay Kimdir ?

Gökhan Gencebay Biyografisi

Gökhan Gencebay, Orhan Baba olarak tanınan sanatçı Orhan Gencebay'ın oğludur. Annesinin adı Sevim Emre'dir. Tabi Orhan Gencebay'ın oğlu olması sebebiyle de en çok merak edilen isimlerden birisi olmuştur. Kendisi hakkında Gökhan Gencebay kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi kim? Evli mi? gibi sorulara cevap aranmış ve hala aranmaktadır. Bizlerde sizler için bu soruların yanıtlarını bulduk ve hazırladık.

Gökhan Gencebay kimdir? İşte biyografisi ve hayatı!

1981 yılında doğdu. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü mezunudur. Grafik ve tasarım üzerine okuduğu bölümden mezun olduktan sonra, usta oyuncu Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almıştır. Babası Orhan Gencebay ve annesi Sevim hanım, oğulları için bu konuda desteğini eksik etmemiş ve onu Amerika'ya oyunculuk konusunda kendisini geliştirmesi için göndermişlerdir.  Hakkında evlatlık mı değil mi soruları çıkmıştır.

Gökhan Gencebay'ın oynadığı diziler

Show TV kanalında yakında ekranlarda olacak olan ''Nöbet'' dizisinin oyuncu kadrosuna dahil edildi. Daha önce hiçbir dizide oynamayan Gökhan Gencebay'ın ilk dizisi Nöbet dizisi olacak ve dizide ''Üsteğmez Oğuz'' karakterini canlandıracak. 

Nöbet Dizisi Oyuncu Kadorsu Kim, Kimdir?

 

 

Gökhan Gencebay Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Saygın Soysal Kimdir?
Saygın Soysal
Oyuncu
Orçun Kaptan Kimdir?
Orçun Kaptan
Oyuncu
Deniz Bolışık Kimdir?
Deniz Bolışık
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.