İlgini çekebilir

Erdal Beşikçioğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.05.2019 04:07
Gökberk Demirci

Gökberk Demirci Kimdir ?

Gökberk Demirci Biyografisi

Gökberk Demirci kimdir? Kanal 7 kanalında ekranlara gelen Yemin dizisinde Emir karakteri ile tanınan yakışıklı oyuncu Gökberk Demirci kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? Nereli? Sevgilisi kim? Evli mi? Gökberk Demirci'nin oynadığı diziler ve kısaca biyografisi yazımızda! İşte detaylar...

Gökberk Demirci Vikipedi - Biyografisi

Gökberk Demirci Kimdir?

Gökberk Demirci, Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde 20 kasım 1989 tarihinde doğdu. Yakışıklılığı ve karizması ile dikkat çeken Gökberk Demirci, oyunculuk hayatının öncesinde sporla uğraşmaktaydı. Baba tarafından Adanalı olan oyuncu, kariyerinde 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam adlı dizide oynayarak oyunculuk hayatına adım attı. 2019 yılında ise Kanal 7 kanalında ekranlara gelen, Özge Yağız, Berkant Müftüler, Gül Arcan, Can Verel, Cansın Mina Gür, Derya Kurtuluş Oktar, Almira Tuğgül Küçükoğlu, Ceyda Olguner, Sıla Türkoğlu gibi oyuncuları kadrosunda barındıran ''Yemin'' dizisinde Emir karakterini canlandırmaktadır.

Gökberk Demirci Kaç Yaşında?

Gökberk Demirci, 2013 yılında erkek kardeşini motosiklet sürerken geçirdiği trafik kazası sonucu kaybetmiş ve hayatında büyük bir acı yaşamıştır. Babasının mesleği nedeniyle bir çok ilde yaşamış olan Gökberk Demirci, gençlik yıllarında özgün adı Muay Thai olan dövüş sporu ile yakından ilgilenmiş ve 2009 yılında Marmara Bölgesi genelinde üçüncülük kazanmıştır. İstanbul'da bulunan Kuzgun Akademi Sanat Merkezinde; Tarihi savaş sanatları, Aksiyon oyunculuğu, Bireysel Savunma, Tarihi Kılıç Kullanma Sanatı gibi dallarda eğitimler almıştır. Dünyaca ünlü İtalyan Fotoğrafçı Eduardo Delille tarafından özel davet aldı ve model olarak bir süre yanında çalıştı.

İkinci el eşyaları satmak için Türkiye'de en çok kullanılan ve kanallarda sık sık reklamlarını gördüğümüz ''Letgo'' adlı mobil uygulamanın reklamında yer aldı. Yine ülkemizde önde gelen deodorant markası Rexona ile çalıştı.  Sizlere oynadığı diziler ve filmlerden bahsetmeden önce boyu ve kilosu, göz rengi ve burcu hakkında bilgiler verelim.

Gökberk Demirci Kaç Yaşında? Burcu Ne?

20 Kasım 1989 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, 30 yaşındadır. Burcu Terazidir.

Gökberk Demirci Kaç Kilo? Boyu Kaç? Göz Rengi Ne?

1.81 m boyunda olan başarılı sinema ve dizi oyuncusu, 80 kilodur. Gözleri ise ela renge sahiptir.

Gökberk Demirci Boyu, Kilosu Kaç?

Oynadığı Diziler ve Sinema Filmleri

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam- 2012 (TV Dizisi)
Osmanlı'da Derin Devlet - 2013 (TV Dizisi)
Demir Altı Gringo - 2015 (Sinema Filmi)
Adını Sen Koy - 2016 (TV Dizisi)
Yıldızlar Da Kayar - 2016 (Sinema Filmi)
Hayatımın Aşkı - 2016 (Adil) (TV Dizisi)
Malazgirt 1071 - 2017 (Sinema Filmi)
Arka Sokaklar - 2017 (TV Dizisi)

Yemin Dizisi Emir Kimdir? Emir Nasıl Bir Karakter?

 

Yemin Dizisi Emir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Emir Nasıl Bir Karakter?

Yemin Emir (Gökberk Demirci) Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Emir aslında çok güzel harika bir insan. Kesinlikle hiçbir olumsuz düşünceye sahip olmayan bir karakter. Fakat biz de başladıktan sonra görüşün için aslında herkesten birer parça barındırıyorsunuz ve maalesef bazı insanlar bazı şeyleri hoşlandığı olsun diye başkasının doğruları yolundan geçmesi gerekiyor. Ben de''Sizin için ne yapabilirim?'' hani birazcıkta kendim için yaşamam gerekiyor, kendi içimde de savaş var. Kendisinin annesini istiyor doğrusu ve yanlışı tamamen tüm sorumluluk bana ait peki başka?

Aslında Emir aşkı daha önce yaşamamış ve bu durum karşısında ne yapacağını zaten bilmiyorsun. Aşkta kendiliğinden yaşanmış ilgili gerçekten her zaman anlatıldığı gibi çevresindeki örnekleri gün önce aslında şöyle aşkı daha önce yaşamamış olur ne yapacağını zaten bilemiyorsun.

 

Gökberk Demirci Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

 • Yemin - (TV Dizisi)
 • Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam- 2012 (TV Dizisi)
 • Osmanlı'da Derin Devlet - 2013 (TV Dizisi)
 • Demir Altı Gringo - 2015 (Sinema Filmi)
 • Adını Sen Koy - 2016 (TV Dizisi)
 • Yıldızlar Da Kayar - 2016 (Sinema Filmi)
 • Hayatımın Aşkı - 2016 (Adil) (TV Dizisi)
 • Malazgirt 1071 - 2017 (Sinema Filmi)
 • Arka Sokaklar - 2017 (TV Dizisi)

Benzer Biyografiler

Serhan Yavaş
Serhan Yavaş
Oyuncu

1 Yorum

 1. Ikinci El Motosiklet Ankara – Kulis Kocaeli

  19 Kasım 2020 at 06:10

  […] Download Image More @ kimdir.tv […]

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.