İlgini çekebilir

Damla Aslanalp kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.03.2018 15:41
Gigi Hadid Kimdir?

Gigi Hadid Kimdir ?

Gigi Hadid Biyografisi

Amerikalı ünlü model Gigi Haid kimdir? 23 Nisan 1995 yılında Amerika'nın Los Angeles eyaletinde dünyaya geldi. Gigi Hadid'in gerçek ismi ise Jelena Noura Hadid olarak bilinmektedir. Mohamed Hadid babasıdır ve Filistinlidir. Bu Gigi Hadid'in hangi dine mensup olduğu konusunda da hayranlarını merak içerisine sokmuştur. Annesi Amerikalı eski model Yolanda Foster olarak bilinir.

3 kardeş olan Gigi Hadi'nin bir erkek birde kız kardeşi vardır. Erkek kardeşi Anwar ve kız kardeşi ise Bella'dır. 2000 yılında anne ve babası boşanmıştır. Güzel model, Malibu High School mezunudur. Liseyi bitirdikten sonra ise New York'a taşınmış ve modellik yapmaya genç yaşlarda başlamıştır. Biyografimizi okuduktan sonra sizlere Gigi Hadi ile ilgili fotoğrafların bulunduğu ve detaylı kilo, yaş, boy, din ve özel hayatının yer aldığı ''Foto Galeri'' kısmına bekliyoruz.

New Yor'a taşındıktan sonra modelliğe devam ettiğini söylemiştik, Gigig Hadi şuan da The New School okulunda eğitimine devam etmektedir. IMG Models adlı model ajansında çalışmaya başlamıştır. Güzelliğiyle dikkat çeken model, 2014 yılında sevgilisi Cody Simpson'un  ”Surfboard” isimli klibinde oynamıştır. Genç kızların sevgilisi ve daha önce ''One Direction'' adlı grupta yer alarak tanınan ve sonrasında yaşadığı problemler yüzünden gruptan ayrılmak zorunda kalan Zayn Malik ile sevgilidir. Gigi Hadid'in Zayn Malik ile olan birlikteliği 2015 yılından itibaren devam etmektedir.

Gigi Hadid Foto Galeri

Daha Önceki Sevgilisi

Benzer Biyografiler

Seçkin Piriler
Seçkin Piriler
Manken
Ümit Cem Şenol
Ümit Cem Şenol
Model
Melania Trump
Melania Trump
Model
Yaşar Alptekin
Yaşar Alptekin
Model Oyuncu
Neslihan Önder Kimdir?
Neslihan Önder
Manken
Nur Gümüşdoğrayan
Nur Gümüşdoğrayan
Model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.