İlgini çekebilir

Tanem Sivar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2017 08:36
Fırat Albayram

Fırat Albayram Kimdir ?

Fırat Albayram Biyografisi

Oyuncu Fırat Albayram 1985 yılında Aydın'ın Nazilli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Gençlik yılları İzmir'de geçen Fırat Albayram, Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olmuş ve ardından İstanbul'a gelerek Haliç Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir.

Adanalı Dizisi ile Tanındı

Fırat Albayram ekranlarda ilk olarak Adanalı dizisinde canlandırdığı "Boncuk" rolü ile tanınmıştır. ATV ekranlarında 2008 yılında yayınlanmaya başlayan ve baş rolde usta oyuncu Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Adanalı dizisi ile dikkat çeken Fırat Albayram, dizilerin yanı sıra arkadaşları ile beraber kurdukları Tiyatro'da da çeşitli oyunlar sahnelemiştir.

Merhamet ve Kaçak Gelinler Dizileri ile Yükselişe Geçti

Adanalı dizisinden sonra rol aldığı Merhamet ve Kaçak Gelinler dizileri ile yükselişe geçen Fırat Albayram, ekranlarda dikkat çeken bir isim olmayı başardı.

Rol aldığı her dizide farklı bir karaktere bürünüp başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Fırat Albayram, Burçin Tezioğlu ve Özgü Namal ile birlikte rol aldığı Merhamet dizisinde Can karakterine, Deniz Baysal, Selin Şekerci, Furkan Andıç gibi oyuncularla birlikte rol aldığı Kaçak Gelinler adlı dizide de Özgür Sağlam karakterine hayat vermiştir.

2016 Yılında Evlendi

Oyuncu Fırat Albayram 2016 yılının yaz aylarında kendisi gibi oyuncu olan eşi Ceyda Kasabalı ile evlenmiştir.

Savaşçı Dizisi Üsteğmen Serdar Türkmen Rolü

savaşçı dizisi

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Fırat Albayram, Savaşçı dizisinde Üsteğmen Serdar Türkmen karakterine hayat vermiştir.

Fırat Albayram Savaşçı dizisinde, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

Fırat Albayram Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Duygu Sarışın
Duygu Sarışın
Oyuncu
Selin Demiratar Kimdir?
Selin Demiratar
Oyuncu
Bahadır Vatanoğlu (Bana Sevmeyi Anlat Hakverdi) Kimdir?
Bahadır Vatanoğlu
Oyuncu
Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?
Yıldız Çağrı Atiksoy
Oyuncu
Burç Kümbetlioğlu
Burç Kümbetlioğlu
Oyuncu
Ceren Şekerci Benderlioğlu
Ceren Şekerci Benderlioğlu
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir