İlgini çekebilir

Nihan Buruk kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.03.2021 17:24

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir ?

Feyyaz Şerifoğlu Biyografisi

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir ?

Feyyaz Şerifoğlu, 07.08.1991 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Hayatına İstanbul’da devam etmektedir. 1.75 boyu olan yakışıklı oyuncunun kilosu da 73’dür. Üniversite eğitimini Tekirdağ’da tekstil mühendisliği bölümünde yapmıştır.

 

Ajda Pekka’nın vokalistliğini yapmış olan Şerifoğlu 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılarak adını duyurmuştur. İlerleyen yıllarda da Enbe Orkestrası ile müzik hayatını devam ettirmiş, 2020 yılında ‘Gidene’ adlı ilk şarkısını çıkarmıştır. Bu şarkıya çektiği Klibiyle Youtube’de yüksek izlenme başarısını yakalamıştır. Müzikle ilgilenmesinin yanında oyunculuğu ile de tanınan Şerifoğlu TV8 de yayınlanan 'Kırmızı Oda' adlı dizide rol aldı. Burada Can karakterine hayat verdi. Bu karakterle adından söz ettirdi. İlk oyunculuk deneyimini de bu dizide gerçekleştirdi.

1 nisan 2021 tarihinde Star TV de yayınlanacak olan ‘Camdaki Kız’ dizisinde başrol koltuğuna oturan fenomen, bu koltuğu Burcu Biricik ile paylaşacak. Aynı zamanda ‘Kırmızı Oda’ dizisinde de ikili beraber rol almışlardı. Hangi karakteri canlandıracağı ise henüz bilinmiyor. Dizi aynı adlı kitaptan uyarlanmıştır. Varlıklı Sedat ve yoksul Hayri olmak üzere iki karakterden söz ediliyor. Şerifoğlu tv ekranlarına Hayri karakteriyle çıkması bekleniyor.

Ünlü fenomenin sosyal medya hesabı ise :Feyyaz Şerifoğlu İnstagram 

Oynadığı diziler;

2020 - Kırmızı Oda (Can)

2021 - Camdaki Kız

Albümleri

2019 - Gidene

Feyyaz Şerifoğlu Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir