İlgini çekebilir

Tarık Pabuççuoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.02.2021 11:32

Ferit Karakaya Kimdir? Kimdir ?

Ferit Karakaya Kimdir? Biyografisi

Ferit Karakaya Kimdir?

12 Şubat 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ferit Karakaya, Twitch platformunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Twitch platformunda tam zamanlı yayın yapan ve takipçi sayısı ile popüler bir hesap olan wtcN hesabını yöneten Ferit Karakaya profesyonel derece de bir League of Legend oyuncusudur.2012 yılında Gamex te düzenlenen LoL turnuvasında birinci olan ve başarılı bir e – sporcu olarak hayatına devam eden Ferit Karakaya en değerli oyuncu, en iyi ormancı gibi bir çok ödülü de almıştır.

Boyu ve Kilosu

29 yaşında olan Ferit Karakaya 167 cm boyunda, 71 kg ağırlığındadır. Yengeç burcu erkeği olarak burcunun birçok özelliğini taşıyan Ferit karakaya birçok turnuvadan başarılı sonuçlar almıştır. Kahverengi gözlere sahip olan ve siyaha yakın saçları ile bilinen ünlü e – spor oyuncusu aynı zamanda milli bir e – spor oyuncusudur.

İlişkisi

2017 yılında Ceren Mermer ile ilişki yaşamaya başlamış olan Ferit Karakaya bir yıldan fazla bir süre bu ilişkiyi devam ettirmiş ve sonlandırmıştır.

Başarıları

2012 yılı GameX LoL turnuvası birinciliği

2013 yılında Riot Games LoL turnuvası İkinciliği

2014 HWA takımı ile takım şampiyonluğu

2015 yılı BPI ile Lig İkinciliği

Oynadığı Oyunlar

Uzun bir süre League of Legend oynayan Ferit Karakaya 2017 yılından sonra Battle Royale oyununu oynamaya başlamıştır. Günümüzde halen Battle Royale oynamaya devam etmektedir.

Ferit Karakaya Kimdir? Foto Galeri

Diziler ve Filmler

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir