İlgini çekebilir

Nuriye Gülmen kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:30
Fatih Hürkan

Fatih Hürkan Kimdir ?

Fatih Hürkan Biyografisi

Survivor 2017 yarışmasına yedek kadrodan halk oylaması ile dahil olan isimlerden Fatih Hürkan, 1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan Fatih Hürkan'ın asıl mesleği ise oyunculuktur.

Kariyerine Modellik ile Başladı

Fatih Hürkan ekran kariyerine modellik yaparak başlamıştır. 1998 yılında düzenlenen Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katılarak bu yarışmada 2. seçilen Fatih Hürkan, yarışmadan sonra mankenlik ve modellik yapmıştır. 

Oyunculuk Yapıyor

Fatih Hürkan Survivor yarışmasında görenler ekranlarda tanıdık bir isim olduğunu fark etmiştir. Çünkü Fatih Hürkan, Türk Televizyonlarında birçok dizide yan rollerde oynamıştır. 

Fatih Hürkan'ın Şahika Tekand Stüdyosundan oyunculuk eğitimi bulunmaktadır. Ayrıca oyunculuk eğitimi aldıktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında da boy göstermiştir. 

Fatih Hürkan ekranlarda ise Arka Sokaklar, Asla Vazgeçmem, Sihirli Annem, Kaçak gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Kahpe Bizans ve Kıyamet gibi sinema filmlerinde de oynamıştır. 

Survivor 2017 Ünlüler Takımı Kadrosunda

Fatih Hürkan da Sadin Bakır ve Anıl Karakurt gibi Survivor 2017 yarışmasına yarışma başladıktan 1 hafta sonra yedek kadrodan dahil olmuştur. Halk oylaması sonucu yarışmaya dahil olan Fatih Hürkan, İlhan Mansız, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Şahika Ercümen, Berna Öztürk, Serhat Akın gibi isimlerin bulunduğu Ünlüler Takımı kadrosunda yarışmaktadır. 

Fatih Hürkan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Anıl Karakurt
Anıl Karakurt
Yarışmacı
Nur Tuğba Algül
Nur Tuğba Algül
Sunucu
Volkan Çetinkaya ( Survivor Volkan )
Volkan Çetinkaya
Yarışmacı
Sema Aydemir Apak
Sema Aydemir Apak
Yarışmacı
Gözde Bozacı ( Kısmetse Olur Gözde )
Gözde Bozacı
Yarışmacı
Ozan Çobanoğlu Kimdir?
Ozan Çobanoğlu
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir