İlgini çekebilir

Bahar Süer kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 27.06.2016 19:14

Ezgi Şenler Foto Galeri

Ezgi Şenler (Bodrum Masalı Aslı) Biyografi

Ezgi Şenler (Bodrum Masalı Aslı) Biyografi

Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Ciddi anlamda sanata meyilli bir aile tarafından yetiştirilen ve sanat ile iç içe büyüyen Şenler, henüz 9 yaşında iken Ankara Devlet Opera ve Balesi kadrosuna girdi ve burada profesyonel anlamda dansçılık ve bale eğitimi almaya başladı.

Dans anlamında çok ciddi anlamda başarılı olan Şenler, zaman içerisinde Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümü’ne girdi ve burada dansçılık kariyeri üzerine 11 yaşında iken ilerlemeye başladı. Zaman içerisinde çok daha ileri giden ve eğitim hayatında da bir o kadar başarılı isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken Ezgi Şenler, lise hayatının sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü’nü kazandı ve buradan başarı ile mezun oldu.

ŞÖHRET OLMA SÜRECİ VE GÜNCEL PROJESİ

Eğitim hayatında ciddi anlamda başarılı olan ve hayalini kurduğu meslek olarak dikkat çeken dansçılık üzerine eğitim alan Ezgi Şenler, aynı zamanda tiyatroya da çok ciddi anlamda meyillidir. Zaman içerisinde birçok farklı tiyatro kolunda tiyatro oynamaya başlayan Şenler, oyunculuk yetenekleri ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmayı başarmıştır.

Ezgi Şenler, tiyatro oyunlarında yer aldıktan sonra güzelliği ile dikkat çekerek dizi yapımcılarının da gözüne girmeyi başarmıştır. Genç isim, ilk televizyon projesi olarak ise Bodrum Masalı dizisi kadrosuna girmiştir. Yardımcı kadın oyuncu rollerinden birisini oynama teklifi alan Ezgi Şenler, hemen bu teklifi kabul ederek dizide yer almıştır.

Dizide kendisi ile birlikte oyunculukta usta isimler olarak niteleyebileceğimiz Şevval Sam, Murat Aygen, Timuçin Esen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmi Cem İntepe gibi isimler ile birlikte yer almaktadır. Dizi, günümüzün sevilen ve en çok izlenen projelerinden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Ezgi Şenler Kişisel Bilgiler

Ezgi Şenler Nereli?Ezgi Şenler, Ankara doğumludur.
Ezgi Şenler Kaç Yaşında?Ezgi Şenler 28.01.1993 doğumlu ve 23 yaşındadır.
Ezgi Şenler'in Boyu Kaç?Ezgi Şenler 1.68 cm'dir.
Ezgi Şenler'in Mesleği?Ezgi Şenler, oyunculuk yapmak ile birlikte aynı zamanda profesyonel dansçıdır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2016 - Bodrum Masalı

Benzer Biyografi Yazıları

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?
Dilan Çiçek Deniz
Oyuncu
Timuçin Esen Kimdir?
Timuçin Esen
Oyuncu
Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz
Oyuncu
Ebru Unurtan Kimdir?
Ebru Unurtan
Oyuncu
Yener Gürsoy Kimdir?
Yener Gürsoy
Oyuncu
Nazlı Kar Kimdir?
Nazlı Kar
Oyuncu

Bodrum Masalı, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir