Ezgi Çelik Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.08.2017 10:21

Ezgi Çelik Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ezgi Çelik
Yaşı
:
33 (6 Ağustos 1984)
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Meslek
:
Oyuncu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Boyu
:
1.69 cm
Kilo
:
54 kg
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü

Ezgi Çelik Kimdir ?

2018 sezonunda Star TV ekranının sevilen dizisi Söz'ün kadrosuna dahil olan Ezgi Çelik, dizideki adıyla Yüzbaşı Songül Kimdir?

Ezgi Çelik Kimdir?

Ezgi Çelik 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu Ezgi Çelik, 2007 yılından beri profesyonel bir oyuncu olarak ekranlarda yerini almıştır. Ezgi Çelik'in ilk dizisi 2007 yılında rol aldığı Kara Yılan isimli dizi olmuştur. 

Ezgi Çelik Dizileri

Ezgi Çelik oyunculuk kariyeri boyunca ekranın sevilen yapımlarında boy göstermiştir. İlk olarak Kara Yılan dizisi ile ekrana gelen Ezgi Çelik, sonrasında Asi, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Şubat, Gurbet Kuşları, Bir Çocuk Sevdim, Ben de Özledim ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol almıştır. 

Güzel oyuncu Ezgi Çelik, rol aldığı her dizide farklı karakterlere bürünmüş, bu karakterlerin de hakkını vererek oyunculuk anlamında her geçen gün kendini bir kat daha geliştiren isimlerden biri olmuştur. 

Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Rolü

Ezgi Çelik, 2017 sezonunda Star TV ekranında izleyicisi ile buluşmaya başlayan ve sezon boyunca ekranın en iddialı dizilerinden biri haline gelen Söz dizisinin 2018 sezonuna dahil olan oyunculardan biri olmuştur. Söz dizisi kadrosuna katılan ve oldukça başarılı bir dizide bir o kadar da başarılı oyuncular ile çalışma fırsatı yakalayan Ezgi Çelik, Söz dizisinde Yüzbaşı Songül rolünü canlandırmıştır. 

Ezgi Çelik İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/ezoez/

 

Söz Dizisi Oyuncuları: Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Eren Vurdem, Aybüke Pusat

Yer Aldığı Projeler

  • Söz
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • Bir Çocuk Sevdim
  • Gurbet Kuşları
  • Bu Kalp Seni Unutur mu?
  • Şubat
  • Ben de Özledim
  • Asi
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)