İlgini çekebilir

Ayşenaz Atakol kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.12.2017 11:32
Eylül Öztürk Özkan Kimdir?

Eylül Öztürk Özkan Kimdir ?

Eylül Öztürk Özkan Biyografisi

Memeli Mestan olarak internet dünyasında tanınmaya başlayan Eylül Öztürk Özkan kimdir, Eylül Öztürk Özkan 1986 yılında Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan Eylül Öztürk Özkan, üniversite yıllarındayken sunuculuk yapmış, solist olarak sahne almış ayrıca reklam filmlerinde seslendirmeler yapmıştır.

Üniversiteden sonra bir dönem özel bir havayolu şirketinde hostes olarak görev yapan Eylül Öztürk Özkan, sonrasında ise internet camiasında büyük ses getiren bir fenomen olmuştur. Herkes Eylül Öztürk Özkan'ı "Memeli Mestan" olarak tanımış ve sevmiştir.

Eylül Öztürk Özkan Projeleri

Eylül Öztürk Özkan, ilk olarak sosyal medyada tanınmıştır. Youtube kanalından yayınladığı videoları ile büyük hayran kitlesine ulaşan Eylül Öztürk Özkan, Memeli Mestan olarak bilinen bir fenomendir.

Eylül Öztürk Özkan, fenomenliğinin getirdiği şöhretini rol aldığı filmler ve Tiyatro oyunları ile taçlandırmıştır. Hem Tiyatro oyuncusu olarak hem de sinema filmlerinde sergilediği başarılı performansları ile kariyerinde hızlı bir yükseliş kaydetmiştir.

Eylül Öztürk Özkan'ın oynadığı filmler arasında, Azen: Cin Karası, Tut Sözünü ve Yusuf Yusuf gibi filmler yer almaktadır. Eylül Öztürk Özkan ayrıca Hande Subaşı ve Hakan Yılmaz ile birlikte "Yetersiz Bakiye" adlı Tiyatro oyununda rol almıştır.

Eylül Öztürk Özkan Evli mi?

Eylül Öztürk Özkan, 2017 yılının yaz aylarında Barış Kenan Özkan ile evlenmiştir. Çiftin düğünü yakın dostlarının katılımıyla boğazda bir teknede gerçekleşmiştir.

Eylül Öztürk Özkan İnstagram Hesabı: @eylulonline

Eylül Öztürk Özkan Foto Galeri

Eylül Öztürk Özkan Projeleri

  • "Memeli Mestan" Lakabı ile tanınmış internet fenomenidir.
  • Sunuculuk, seslendirme ve şarkıcılık da yapmıştır.
  • Oyunculuk tecrübeleri de bulunmaktadır.
  • Eylül Öztürk Özkan'ın (Memeli Mestan) oynadığı filmler ise;
  • Azen: Cin Karası
  • Tut Sözünü
  • Yusuf Yusuf

Benzer Biyografiler

Onur Yüksel
Onur Yüksel
Yarışmacı
Cansu Taşkın Kimdir?
Cansu Taşkın
Manken
Kerimcan Durmaz Saç Rengi
Kerimcan Durmaz
Fenomen
Harun Taştan Kimdir?
Harun Taştan
Fenomen
Orkun Işıtmak Kimdir?
Orkun Işıtmak
Fenomen
Duygu Özaslan Kimdir?
Duygu Özaslan
Fenomen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.