İlgini çekebilir

Avinash Sachdev kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.02.2020 22:10

Evrim Keklik Kimdir ?

Evrim Keklik Biyografisi

Evrim Keklik kimdir? Survivor 2020 gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik kaç yaşında? Evrim Keklik nereli? Evrim Keklik'in boyun, kilosu kaç? Suvivor 2020 yarışmacısı Evrim'in sevgilisi kim? Evli mi? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Evrim Keklik, 14 Mart 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lisans mezunu olan Evrim Keklik, Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamladı. Evrim Keklik aslen Çankırı'lı olarak bilinmektedir. Voleybol ve Sualtı Hokeyi sporları yapan Evrim Keklik, fanatik Galatasaray taraftarıdır. Geçmişinde ilk voleybol kariyerine henüz 7 yaşındayken Fenerbahçe Spor Kulübü altyapısında başladı.

Sonraki dönemde Galatasaray takımına transfer olmuş ve voleybol kariyerine burada devam etmiştir. Omzundan yaşamış olduğu sakatlık sonrasında Evrim Keklik, voleybola uzun bir ara vermek zorunda kalmıştır. 

Ankara'da bulunan Gazi Üniversitesi'nde BESYO bölümünde eğitim alan Evrim Keklik, üniversite dönemlerinde 4 yıl boyunca yüzme sporu ile yakından ilgilenmiştir. Okuldan yüzme antrenörü olarak mezun olmuştur. 

Yaklaşık olarak 7 yıl kadar süren Üniversite eğitimi sonrasında İstanbul'a ailesinin yanına dönen Evrim Keklik, Turkcell ve Alpella markalarının reklamlarında oynamıştır. 2018 yılında Evrim Keklik, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış, 30.000 TL ödül kazanarak yarışmaya veda etmiştir.

Evrim Keklik, TV 8 ekranların yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımında yer almaktadır. Gönüllüler takımında yer alan Ceyhun Jay Uzun, Ceman Can Canseven, Yasin Obuz gibi isimlerin de biyografilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evrim Keklik Kaç Yaşında?

1991 yılında İstanbul'da doğan Evrim Keklik, 29 yaşındadır.

Evrim Keklik Sevgilisi Kimdir? Evli mi? Eşi kimdir?

Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik'in sevgilisi yoktur. Evli değildir.

Survivor 2020 Evrim Boyu, Kilosu Kaç?

Evrim Keklik, 1.67 m boyunda ve 59 kilo ağırlığındadır.

İnstagram hesabı: @evrimkeklik

Evrim Keklik Foto Galeri

Benzer Biyografiler

Tayfun Erdoğan
Genel
Ceyhun Uzun
Yarışmacı
Cemal Can Cansever
Ünlü
Yasin Obuz
Sporcu Yarışmacı
Meryem Kasap
Sporcu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir