İlgini çekebilir

Kerem Göğüş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.06.2017 10:17
Eser Eyüboğlu Kimdir?

Eser Eyüboğlu Kimdir ?

Eser Eyüboğlu Biyografisi

Bu yazıda Eser Eyüpoğlu kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Eser Eyüboğlu kimdir ve biyografisi. 1 Ocak 1984 yılında İstanbul'da doğmuştur. Başlangıç olarak Benzemez Kimse Sana adlı yarışmaya katılıp adını Türkiye'ye ilk olarak bu ses yarışması aracılığıyla duyurmuştur. Daha sonra Doksanlar dizisinde Necmettin karakteriyle para kazanmak için baya bir süre çabalamıştır. Başarılı oyuncu birçok film ve dizide rol almış olup en çok beğeniyi Müfit Can Saçıntı'nın Mandıra Filozofu adlı filminde Şükrü karakteriyle toplamıştır.

Oynadığı karakterlerle Eser Eyüboğlu olarak değil sanki onu o karakterin kendisiymiş gibi anlamanızı sağlar. İnternet üstünde seslendirdiği "Ben Seni Şişman Sevdim" adlı şarkısı oldukça beğenilmiştir. Sesinden sonra başarılı oyunculuğuyla da adından söz ettirmiştir. Bu da onun için açılacak kapıların kilidi olmuştur.

Eser Eyüboğlu Dizileri

Asıl mesleği tiyatroculuk olan Eser Eyüboğlu 'nun başarısı tiyatro ile kalmamıştır. İlk dizi deneyimi Düşman Kardeşler adlı diziyle olmuştur.2012 de çekilen dizi bir Trakya komedisidir. Birçok komik sahneden oluşan bu dizide yakaladığı başarı ile yapımcılar için aran bir isim olmuştur. Bu diziden sonra 2014 yılında aşk ve dramı bir arada bulunduran Kalp Hırsızı adlı dizide Kemal karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Canlandırdığı karakterlerle dizilerde yakaladığı başarıları beyaz perdeye de taşımıştır.

Eser Eyüboğlu Filmleri

İlk beyaz perde deneyimini Rasim Öztekin, Begüm Öner ve Müfit Can Saçıntı gibi başarılı bir ekibin yer aldığı ve aynı zamanda yönetmenliğini de Müfit Can Saçıntı'nın yapmış olduğu Mandıra Filozofu isimli filmde yaşamıştır. Bu filmde canlandırdığı karakterle insanları kahkahaya boğmuştur. Müfit Can Saçıntı imzalı Mandıra Filozofu adlı filmde canlandırmış olduğu Şükrü karakteriyle insanları güldüren ve eğlendiren Eser Eyüboğluilk film deneyiminden sonra bu başarıyı devam ettirmiş ve yine Müfit Can Saçıntı filmlerinde oynamaya devam etmiştir.

Mandıra Filozofu: Rasim Öztekin Kimdir, Begüm Öner Kimdir, Müfit Can Saçıntı Kimdir

2014 yılında Oflu Hoca'nın Şifresi ve 2016 yılında Oflu Hoca'nın Şifresi 2 filmlerinde Kadir karakteriyle halkın karşısına çıkmıştır ve müzikte olan başarısını da ele alarak filmin müziklerine de imza atmıştır. Bu başarılardan dolayı oyunculuğu büyük beğeni toplayan ünlü isim, 2017 yılında Korhan Uğur'un yönetmenliğini üstlendiği ve Ümit Erdim ve Begüm Öner gibi isimlerle rol arkadaşlığı yaptığı Beceriksiz Katil adlı filmde oynamaktadır. Yine 2017 yılı içeresinde Şevkat Yerimdar karakteri ile isim yapan Özgürcan Çevik ile aynı TV filmi kadrosu içerinde yer almakta, Sevkat Yerimdar (İsmail) isimli televizyon filminde başarılı oyunculuğuna devam etmektedir.

Şevkat Yerimdar

Bugüne kadar birçok televizyon programına konuk olmuş ve insanların en beğendiği şarkıları seslendirip sesiyle beğenileri toplamıştır. Evinde de küçük bir stüdyosunun olduğunu söyleyen Eser Eyüboğlu birçok başarılı müziğe imza atmış ve beğenileri toplamıştır. Aynı zamanda taklit yeteneğine sahip olan başarılı oyuncu katıldığı programda Saba Tümer'in isteği üzerine Orhan Gencebay taklidi yaparak Bir Teselli Ver şarkısını seslendirmiştir.

Eser Eyüpoğlu Twitter Adresi: https://twitter.com/esereyuboglu

Eser Eyüboğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Şevkat Yerimdar
  • Düşman Kardeşler
  • Kalp Hırsızı
  • Mandıra Filozofu
  • Oflu Hoca'nın şifresi 2
  • Beceriksiz Katil

Benzer Biyografiler

Simge Uluer
Simge Uluer
Oyuncu
Pelin Orhuner
Pelin Orhuner
Oyuncu
Salih Kalyon Kimdir?
Salih Kalyon
Oyuncu
Özgürcan Çevik Kimdir?
Özgürcan Çevik
Oyuncu
Mazlum Çimen
Mazlum Çimen
Müzisyen
Semra Güzel
Semra Güzel
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir