İlgini çekebilir

Verda Penso kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.02.2017 22:49
Erhan Nacar Kimdir?

Erhan Nacar Kimdir ?

Erhan Nacar Biyografisi

Erhan Nacar, 14 Ocak 1975 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatında çok ciddi anlamda başarılı olan ve birçok anlamda ailesinin desteğini arkasına almayı da başaran Nacar, başarı ile geçen eğitim hayatının sonrasında ise Anadolu Üniversitesi’ni kazanmış ve buradan başarılı bir şekilde mezun olarak eğitim hayatını noktalamıştır.

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Feyzullah Topçu’nun yanında bir süre staj yaptıktan sonra askerlik görevini tamamladı ve sonrasında yeniden eski işine geri döndü. Kendisini zaman içerisinde tek bir alan üzerine yönlendirdi.

SOSYAL GÜVENLİK UZMANI OLDU VE BU ALANDA İLERLEDİ

Zaman içerisinde serbest muhasebeci olmaktan ziyade kendisini daha çok SGK sistemleri üzerine geliştiren ve bu anlamda ilerleme yoluna giden Erhan Nacar, zaman içerisinde bu anlamda ülkemizin en ünlü isimlerinden birisi olmaya başladı ve seminerlerde, kongrelerde adından sıklık ile söz ettirmeye başladı.

2004 yılında Serbest Muhasebeci sınavlarına girdi ve bu sınavı kazanması ile birlikte aynı zamanda Sosyal Güvenlik Müşaviri belgelerini de alarak bu anlamda ilerledi.

2005 YILI İTİBARİ İLE KENDİ OFİSİNİ AÇTI VE DANIŞMANLIĞA BAŞLADI

 SGK kavramının ülkemizde her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde yaygın ve popüler hale gelmesi ile birlikte kendi ofisini 2005 yılı itibari ile açtı ve bu anlamda danışmanlık hizmetleri vermeye başlayarak sektörünün en bilinen ve en tanınan isimlerinden birisi olmayı da başardı.

Her geçen gün büyüyen bir şirket haline gelen Nacar, ilk temsilciğiliğini Almanya’nın Hannover bölgesinde açarak uluslar arası alanda da adından söz ettirmeyi başardı. Almanya’da ki ikinci şubesini ise 2010 yılında Stuttgart şehrinde açarak iyice büyüdü.

ZAMAN İÇERİSİNDE TELEVİZYON PROGRAMLARINDA YER ALMAYA BAŞLADI

Erhan Nacar, her geçen gün daha da popüler isimlerden birisi haline geldi ve zaman içerisinde SGK konu başlıklı televizyon programlarına uzman konuk olarak katılmaya başladı. Verdiği bilgiler ile birlikte insanların saygısını kısa bir zaman dilimi içerisinde başardı ve gazete, dergi gibi yayınlarda zaman içerisinde yazılar yayınladı.

İlerleyen süreçte televizyon programlarında SGK konusuna yönelik katılımlarına devam etti ve gerek ülkemizde, gerekse yurtdışında sosyal güvenlik sistemleri konusunda en deneyimli isimlerden birisi olmayı başardı.

SON DÖNEMDE EŞİ İLE GÜNDEMDE

Geçtiğimiz dönemde televizyon programlarından birisine katılarak eşi tarafından 3 kere aldatıldığını itiraf eden ve bu anlamda gündemi çok ciddi anlamda meşgul eden Erhan Nacar, 2 erkek çocuk babasıdır.

Erhan Nacar Foto Galeri

Erhan Nacar Hakkında

  • Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar adlı programa katılması ile dikkat çeken Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar,eşinin peşine dedektif taktığını ve eşinin kendisini 3 farklı erkekle aldattığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

Benzer Biyografiler

Işıl Reçber
Işıl Reçber
Ünlü
Edvina Sponza
Edvina Sponza
Ünlü
Ali Kuşçu
Ali Kuşçu
Ünlü
Aslışah Alkoçlar
Aslışah Alkoçlar
Ünlü
Ece Önen
Ece Önen
Oyuncu
Ali Taran Kaç Yaşında?
Ali Taran
Ünlü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir