Erdem Vurdem Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.05.2017 23:41

Erdem Vurdem Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Erdem Vurdem
Yaşı
:
29 (7 Ekim 1988)
Meslek
:
Oyuncu
Göz Rengi
:
Mavi
Saç Rengi
:
Kumral
Boyu
:
1.70 cm
Sevgilisi
:
Sevgilisi Yok.
Eğitim
:
Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Erdem Vurdem Kimdir ?

Oyuncu Erdem Vurdem 1988 yılında Konya'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Erdem Vurdem, oyunculuğa ilk adımını ise rol aldığı Hesaplaşma adlı dizi ile atmıştır.

Erdem Vurdem Hesaplaşma dizisinden sonra Şubat, Şefkat Tepe, Son Mektup gibi yapımlarda da rol almış ve oyunculuk anlamında sergilediği başarılı performanslar ile kariyerinde yükselişe geçmeyi başarmıştır.

İnadına Aşk Dizisi ile Dikkat Çekti

Erdem Vurdem, oyunculuk kariyerinde asıl yükselişini ise Fox TV'de yayınlanan İnadına Aşk dizisi ile gerçekleştirmiştir. 

Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Cem Belevi, Nilay Duru gibi isimlerin de kadrosunda bulunduğu İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı Çınar karakteri ile dikkat çeken Erdem Vurdem, bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Söz Dizisi Kadrosuna Dahil Oldu

Söz Dizisi

Erdem Vurdem, 2017 Nisan ayında Star TV ekranında izleyici ile buluşan Söz dizisi kadrosuna dahil olmuştur. Tolga Sarıtaş, Melissa Yıldırımer, İlayda Ildır, Nihat Altınkaya gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı ve Bordo Bereliler 'in hikayesinin anlatıldığı Söz dizisinde rol alan Erdem Vurdem Söz dizisinde Başçavuş Ateş Acar karakterini canlandırmıştır.

Yer Aldığı Projeler

  • Söz
  • İnadına Aşk
  • Şubat
  • Şefkat Tepe
  • Son Mektup
  • Hesaplaşma
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Erdem Vurdem için 1 Yorum

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)