İlgini çekebilir

Elçin Afacan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.05.2017 23:41
Erdem Vurdem

Erdem Vurdem Kimdir ?

Erdem Vurdem Biyografisi

Oyuncu Erdem Vurdem 1988 yılında Konya'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Erdem Vurdem, oyunculuğa ilk adımını ise rol aldığı Hesaplaşma adlı dizi ile atmıştır.

Erdem Vurdem Hesaplaşma dizisinden sonra Şubat, Şefkat Tepe, Son Mektup gibi yapımlarda da rol almış ve oyunculuk anlamında sergilediği başarılı performanslar ile kariyerinde yükselişe geçmeyi başarmıştır.

İnadına Aşk Dizisi ile Dikkat Çekti

Erdem Vurdem, oyunculuk kariyerinde asıl yükselişini ise Fox TV'de yayınlanan İnadına Aşk dizisi ile gerçekleştirmiştir. 

Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Cem Belevi, Nilay Duru gibi isimlerin de kadrosunda bulunduğu İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı Çınar karakteri ile dikkat çeken Erdem Vurdem, bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Söz Dizisi Kadrosuna Dahil Oldu

Söz Dizisi

Erdem Vurdem, 2017 Nisan ayında Star TV ekranında izleyici ile buluşan Söz dizisi kadrosuna dahil olmuştur. Tolga Sarıtaş, Melissa Yıldırımer, İlayda Ildır, Nihat Altınkaya gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı ve Bordo Bereliler 'in hikayesinin anlatıldığı Söz dizisinde rol alan Erdem Vurdem Söz dizisinde Başçavuş Ateş Acar karakterini canlandırmıştır.

Erdem Vurdem Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Şevket Süha Tezel Kimdir?
Şevket Süha Tezel
Oyuncu
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Selim Gürata Kimdir?
Selim Gürata
Oyuncu
Meriç Aral Kİmdir?
Meriç Aral
Oyuncu
Aras Aydın Kimdir?
Aras Aydın
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu

1 Yorum

  1. İsimsiz

    4 Mayıs 2017 at 12:30

    Erdem Vurdem değil Eren Vurdem!!!!

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir