İlgini çekebilir

Emre Törün kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.08.2019 21:16

Enyadres Kimdir ?

Enyadres Biyografisi

Enyadres olarak tanınan, gerçek adı Enya Wandres olan ünlü isim 1 milyon takipçisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Enyadres kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Enya Wandres, 10 Temmuz 1999 tarihinde Almanya'nın Köln şehrinde doğdu. Mavi gözlerini dünyaya açan Enya Wandres'in boyu 1.62 m, kilosu ise 54'dir. 10 Temmuz 1999 tarihinde doğan Enyadres, yengeç burcudur.

Enya Wandres nasıl tanındı? Hakkında detaylar

Henüz sosyal medya kullanımının bugün olduğu kadar aktif kullanılmadığı dönemlerde, YouNow adlı uygulama popülerdir. Daha çok yabancıların sık kullandığı YouNow adlı canlı yayın uygulaması ile 2015 yılında tanışan Enya Wandres, yaptığı danslar ve söylediği canlı şarkılarla dikkat çekti.

Aynı yılın sonralarına doğru İnstagram hesabını aktif olarak kullanmaya başlayan ünlü isim, paylaştığı gönderiler, dans videoları ve fotoğraflarla binlerce beğeni almaya başladı.

Tabi bu dans videolarının aslında bir geçmişi var. Enya Wandres, çoğunuzun bildiği ve hala eskisi kadar olmasa da popülerliğini koruyan Musical.ly adlı sosyal video paylaşım uygulamasında bir çok video çekti.

Sosyal hesapları arasında en fazla takipçiyi Musical.ly uygulamasında kazandı. Yaklaşık 2 milyon takipçisi olan Enya Wandres'in İnstagram takipçi sayısı 1 milyon, YouTube takipçi sayısı ise 300 bin kadardır.

Tiktok uygulamasını da kullanan Enya Wandres'in burada da 3.5 milyon takipçisi ve yaklaşık 50.3 milyon kalp gönderim sayısı mevcut. Dünya genelinde Tiktok ünlüleri arasında önde gelen isimlerden birisidir.

Ünlü ismin annesi Hollanda, babası ise Almanya asıllıdır. Yaşamını doğduğu yer olan Almanya'nın Köln şehrinde sürdürmektedir. Türkiye'de de kendisini oldukça fazla takip eden kullanıcılar bulunmaktadır.

Öyle ki resimlerini telefonlarına, bilgisayarlarına arka plan resmi olarak indiren ve kullanan sıkı hayranları bulunmaktadır.

Enya Wandres'in sevgilisi yoktur. Sevgilisi var mı? sevgilisi kimdir? gibi sorular sıkça aranmaktadır. 2017 yılında 19 yaşındaki yakışıklı şarkıcı Mike Singer ile ilişkisinin olduğu söylentileri yayılmıştır. Sizlere Enya Wandres'in sevgilisi ile ilgili net bir gelişme olduğunda en kısa zamanda haber vereceğiz.

Enya Wandres'in sosyal medya hesaplarına aşağıda yer alan linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnstagram: @enyadres
YouTube: enyadres
Musical.ly: enyadres
Facebook: @enyadres
Snapchat: enyawandres107

Yer Aldığı Sosyal Medya Platformları

  • Musical.ly
  • İnstagram
  • Tiktok
  • YouTube
  • Snapchat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir