İlgini çekebilir

Beril Kayar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2019 02:21

Engin Demircioğlu Kimdir ?

Engin Demircioğlu Biyografisi

Engin Demircioğlu, BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda öne çıkan isimlerden birisi olarak yer alıyor. Başarılı oyuncu Engin Demicioğlu hakkında en çok Engin Demircioğlu kim? Nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi var mı? gibi sorular merak ediliyor. İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Engin Demircioğlu, 1982 yılında Bursa'da doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini memleketi Bursa'da tamamladı. Ailesiyle birlikte 1996 yılında Bursa'dan Almanya'ya göç etti. Lise eğitimini Almanya'da aldı ve orada bulunduğu yıllarda amatör olarak futbol oynadı. Bursa'ya 1998 yılında geri dönen oyuncu, bir süre fotomodel olarak geçim sağladı ve farklı işlerde çalıştı. Varlıklı bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen yetenekli isim, bir süre sonra İspanya'ya gitti. 2008 yılına kadar İspanya'da kaldı.

Oyunculuk merakı üzerine 2009 yılında İstanbul'a geldi ve Sadri Alışık Konservatuvarı'nda oyunculuk ve dans üzerine eğitim aldı. Bir dönem aktif olarak hizmet eden ancak şuan kalıcı olarak kapatılan Tiyatrokare’de bir çok tiyatro oyununda oynadı. Eğitim aldığı Sadri Alışık Tiyatrosu’nun oyuncu kadrosuna dahil olduktan sonra  Binde Bir Gece Diyalogları , Kafkas Tebeşir Dairesi,  Guguk Kuşu ve Küçük Adam Ne Oldu Sana gibi tiyatro oyunlarında yer aldı. 

4 Temmuz 2014 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Aras Aydın, Dağhan Külegeç gibi oyuncuların yer aldığı ''Kiraz Mevsimi'' adlı dizide oynadı. Yılmaz Erdoğan'ın başrol oyuncusu olarak yer aldığı Organize İşler: Sazan Sarmalı adlı 2019 yapımı sinema filminde oynadı. 

Engin Demircioğlu Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç? 

1982 doğumlu ve 37 yaşında olan Engin Demircioğlu yaşından oldukça küçük gösterdiği için bir çok kişi 37 yaşında olduğuna inanmıyor. Başarılı oyuncunun boyu 1.78 m ve kilosu 76 kg'dır.

Sevgilisi kimdir? Sevgilisi Var Mı?

Sevgilisi yoktur.

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Yeşim Dursun
Oyuncu
Metin Pıhlıs
Oyuncu
Arif Güloğlu
Oyuncu
Evliya Aykan Hakkında Detaylar
Evliya Aykan
Oyuncu
Ayşegül Yılmaz
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir